Wiadomości 29 cze 2021
Systemair
Systemair dostarcza inteligentne i zrównoważone rozwiązania HVAC do szwedzkiego pawilonu na Expo 2020

fot. Systemair

Jako oficjalny sponsor szwedzkiego pawilonu, Systemair dostarcza innowacyjne i energooszczędne produkty, które będą zapewniały odwiedzającym czyste i zdrowe powietrze.

Systemair jest oficjalnym sponsorem szwedzkiego pawilonu na Expo 2020, które odbędzie się w Dubaju (ZEA) w dniach 1 października 2021 - 31 marca 2022 roku. Systemair i Frico zaprezentują nowoczesne rozwiązania HVAC, które sprawią, że odwiedzający pawilon będą mogli oddychać czystym powietrzem i cieszyć się chłodnym klimatem. Planowane są również ekscytujące wydarzenia mające na celu edukację odwiedzających na temat znaczenia osiągnięcia optymalnej jakości powietrza w pomieszczeniach bez kompromisów w zakresie efektywności energetycznej.

Morten Schmelzer, Dyrektor ds. Marketingu Technicznego w Grupie Systemair, powiedział: „Jako dumni sponsorzy szwedzkiego pawilonu chcemy zapewnić odwiedzającym zdrowy i komfortowy klimat w pomieszczeniach. Mając to na uwadze, starannie dobraliśmy produkty, które zapewnią dopływ czystego i świeżego powietrza, co jest szczególnie istotne w kontekście COVID-19. Nasze rozwiązanie oferuje również co najmniej 50% niższe zużycie energii elektrycznej i zrównoważony odzysk chłodu aż do 65%, co jest unikalne na Bliskim Wschodzie. Wreszcie, produkty są zgodne z najnowszymi wysokimi normami europejskimi i ISO, co zapewnia najlepszą możliwą jakość powietrza wewnętrznego przy minimalnym zużyciu energii”.

Systemair dostarczył 10 wysokiej klasy central Geniox z nowoczesnymi systemami sterowania, aby sprostać lokalnym wymaganiom, a także wyzwaniom przestrzennym stawianym przez unikalny projekt konstrukcji. Systemair dostarczył również system sorpcyjnego odzyskiwania chłodu wraz z klimakonwektorami, agregatem chłodniczym Sysaqua 170 i wentylatorem dachowym DVG EC560. W pawilonie znajdują się również kurtyny powietrzne firmy Frico, które zostały zainstalowane w sklepie i restauracji.

Systemair