Wiadomości 26 lut 2021
TAURON
Smart home dla klientów TAURONA

Systemy inteligentnego zarządzania podnoszą efektywność ogrzewania oraz oświetlenia domu i pozwalają zredukować rachunek nawet o 30 proc. Klienci TAURONA mogą skorzystać z kredytu zero procent przy zakupie produktów typu smart home.

Inteligentne systemy zarządzania domem to specjalna oferta dla klientów TAURONAZ doświadczenia wiemy, że produkty te niosą za sobą wiele korzyści. Teraz dokładamy do tego atrakcyjną formę finansowania. Kredyt ratalny 0 procoznacza, że klient oddaje do banku, z którym współpracuje TAURON, tylko taką kwotę, jaką pożyczył – podkreśla Rafał Soja, prezes zarządu TAURON Sprzedaż.  

Integracja znajdujących się w domu czujników, np. gazu czy czadu, z systemem alarmowym pozwala zwiększyć poziom bezpieczeństwa domowników, a inteligentne rozwiązania technologiczne podnoszą komfort codziennego życia dzięki łatwiejszemu korzystaniu np. z klimatyzacji czy rolet w upalne dni. Systemami smart home można sterować w prosty i intuicyjny sposób zarówno poprzez panele dotykowe zamontowane w domu i poza nim oraz za pomocą aplikacji mobilnejZakres konfiguracji działania sprzętów, urządzeń i czujników jest szeroki i można go dostosować do potrzeb konkretnego domu.

Po zainstalowaniu systemu smart home zmniejsza się zapotrzebowanie gospodarstwa domowego na media energetyczneZastosowanie systemu inteligentnego zarządzania domem zwiększa efektywność ogrzewania i zapewnia oszczędności rzędu 30 proc. Rozwiązanie to pozwala też ograniczyć koszty oświetlenia domu oraz zmniejszyć zużycie energii elektrycznej potrzebnej do zasilania urządzeń audio-video.

Proponowane przez TAURON udogodnienie w zakupie systemu smart home obejmuje, obok kredytu RRSO 0 proc., odroczenie spłaty pierwszej raty o dwa miesiące. Szczegóły dotyczące działania systemu smart home znaleźć można na stronie https://smart.tauron.pl/inteligentne-systemy

Nieoprocentowane kredyty na zakup nowoczesnych urządzeń to efekt współpracy TAURONA z firmami partnerskimi i bankami. Dzięki niej klienci TAURONA mogą kupić w ten sposób nie tylko systemy smart home, ale również panele fotowoltaiczne czy pompę ciepłaTAURON wspiera w ten sposób inwestycje przyjazne dla środowiska, a przy tym opłacalne dla domowników.

Stratega Zielonego Zwrotu TAURONA obejmuje również rozwiązania i produkty skierowane do klientów biznesowych oraz firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Tego typu ekologiczna oferta obejmuje m.in. sprzedaż energii elektrycznej wyprodukowanej w 100 proc. w odnawialnych źródłach, czyli farmach wiatrowych i elektrowniach wodnych TAURONA, a także rozwiązania, które pozwalają zmniejszyć zapotrzebowania przedsiębiorstw na media energetyczne.