Smay klapy
Wiadomości 19 sty
Dacpol
Ranking „Gazele Biznesu” 2020 - kolejny sukces Dacpolu

Z dumą informujemy, że także i w tym roku firma Dacpol została umieszczona w prestiżowym rankingu „Gazele Biznesu” - w 21. edycji, prowadzonej przez dziennik Puls Biznesu dla najbardziej dynamicznych małych i średnich przedsiębiorstw.

W ciągu ostatniego dziesięciolecia wielokrotnie zdobywaliśmy powyższe wyróżnienie - nieprzerwanie od 2000 roku, czyli momentu rozpoczęcia tej krajowej kwalifikacji.

Ranking „Gazele Biznesu” to najstarsze i najpopularniejsze zestawienie tego typu, które dotyczy małych i średnich firm w Polsce. Wyróżnienie to odzwierciedla reputację oraz wiarygodność wyróżnionego przedsiębiorstwa. Podobne zestawienia sporządzane są również w Szwecji, Danii, na Litwie, Łotwie, w Estonii i Słowenii, a kryteria wyboru Gazel dla poszczególnych krajów są dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych. Pozwala to na wgląd, analizę oraz przewidywanie trendów rynkowych w krajowej gospodarce.

Jury „Gazeli Biznesu” bazuje na wynikach finansowych zgłoszonych do konkursu firm, a pojawienie się nazwy przedsiębiorstwa w niniejszym rankingu oznacza, że firma należy do polskiej elity małych i średnich firm, dzięki swojemu dynamicznemu rozwojowi oraz transparentności.

Jednymi z kryteriów kwalifikacji są: nieprzerwana działalność od co najmniej 2017 roku, przychody na poziomie 3-200 mln zł, wzrost przychodów w ostatnich trzech latach, brak strat, oraz udostępnianie wyników finansowych.

Jesteśmy dumni z uzyskanego wyróżnienia, ale nie planujemy spoczywać na laurach - w Dacpol stawiamy na ciągły rozwój, poszerzanie zasięgu i wiedzy, a przede wszystkim na współpracę z zaufanymi dostawcami i zapewnienie najwyższej jakości usług.

Tagi: Dacpol nagrody