Wiadomości 23 maj 2023
HEATPEX
Rekuperator ARIA VITALE z prestiżowymi nagrodami Red Dot Design Award 2023 oraz iF Design Award 2023.

W maju odbyła się Gala wręczenia nagród iF Design Award 2023 w Berlinie. iF Design jest jednym z najbardziej uznanych międzynarodowych konkursów w świecie designu i przyznawana jest od 1954 r. w kategoriach: produkt, komunikacja marketingowa, projektowanie opakowań oraz architektura.

W edycji 2023 do konkursu zgłoszono prawie 11 000 produktów z 56 krajów, które zostały ocenione przez 133 członków jury! Międzynarodowe jury złożone z ekspertów z różnych dziedzin projektowania z całego świata oceniają zgłoszenia na podstawie kryteriów takich jak jakość, funkcjonalność, innowacyjność, estetyka i zrównoważony rozwój. Tylko kilka firm z Polski otrzymało tą prestiżową nagrodę. Tym bardziej nam miło, że rekuperator ARIA VITALE został doceniony przez tak znamienite grono.

W centrali użyliśmy najlepszych komponentów, skupiając się na szybkości i prostocie instalacji. W naszej jednostce postawiliśmy na innowacyjny materiał obudowy – ekspandowany polipropylen (EPP) uszlachetniony laserowo. To dzięki niemu urządzenie jest lekkie, ciche i zapewnia estetyczny wygląd, jednocześnie zmniejszając wpływ na środowisko.

Urządzenie zostało zaprojektowane zgodnie z filozofią Plug-and-Play, fabrycznie okablowane i skonfigurowane. Po podłączeniu jest od razu gotowe do użycia. Nie wymaga specjalistycznej wiedzy, a panel sterowania jest prosty i intuicyjny.

ARIA VITALE jest obecnie jedynym na rynku urządzeniem do odzysku ciepła z sześcioma konfiguracjami instalacji. Daje to każdemu użytkownikowi swobodę wyboru odpowiedniego miejsca i pozycji instalacji. Taka wszechstronność konstrukcji oznacza, że od teraz zarówno instalatorzy, jak i użytkownicy końcowi nie muszą szukać alternatywnych jednostek, jeśli napotkają nieoczekiwane przeszkody techniczne na placu budowy.

Więcej www.heatpex.pl