Wiadomości 3 mar 2023
HEATPEX
Premierowa prezentacja nowej centrali wentylacyjnej HEATPEX ARIA VITALE na targach ISH we Frankfurcie.

Na targach ISH we Frankfurcie, które rozpoczynają się za 11 dni, nastąpi premierowy pokaz nowego urządzenia - centrali wentylacyjnej (rekuperatora) HEATPEX ARIA VITALE. Dodatkowo niezmiernie nam miło, że innowacyjność HEATPEX ARIA VITALE została doceniona przez jury konkursu IF Design Awards.

Wentylacja to jedna z najważniejszych instalacji w każdym domu. Bez niej dom nie oddycha. Dlatego stworzyliśmy centralę wentylacyjną, która nie tylko zapewnia najwyższą jakość powietrza, ale została zaprojektowana w sposób zrównoważony. Użyliśmy najlepszych komponentów, skupiając się na szybkości i prostocie instalacji. W naszej jednostce postawiliśmy na innowacyjny materiał obudowy – ekspandowany polipropylen (EPP). To dzięki niemu urządzenie jest lekkie, ciche i zapewnia estetyczny wygląd, jednocześnie zmniejszając wpływ na środowisko.

ARIA VITALE jest obecnie jedynym na rynku urządzeniem do odzysku ciepła z sześcioma konfiguracjami instalacji. Daje to każdemu użytkownikowi swobodę wyboru odpowiedniego miejsca i pozycji instalacji. Taka wszechstronność konstrukcji oznacza, że od teraz zarówno instalatorzy, jak i użytkownicy końcowi nie muszą szukać alternatywnych jednostek, jeśli napotkają nieoczekiwane przeszkody techniczne na placu budowy.

Urządzenie zostało zaprojektowane zgodnie z filozofią Plug-and-Play, fabrycznie okablowane i skonfigurowane. Po podłączeniu jest od razu gotowe do użycia. Nie wymaga specjalistycznej wiedzy, a panel sterowania jest prosty i intuicyjny.

Tym bardziej niezmiernie miło nam, że innowacyjność HEATPEX ARIA VITALE została doceniona przez jury konkursu IF Design Awards.

IF Design Awards od 1954 roku jest jednym z najbardziej uznanych międzynarodowych konkursów w świecie designu. W tegorocznej edycji zgłoszono do konkursu prawie 11 000 zgłoszeń z 56 krajów!

Więcej o naszym rekuperatorze już wkrótce! www.heatpex.pl

Serdecznie zapraszamy na stoisko B38 w hali 8.0 na targach ISH we Frankfurcie, które odbywają się w dniach 13-17 marca 2023!

Dobre praktyki Energi docenione przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu

18 kwi 2
Wiadomości Dobre praktyki Energi docenione przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu
AlbertacutS
AlbertacutS
Men dating men participation get a bang, union, and the belle of relationships in their own unique way. https://erhe.me/tags/gay-deepthroat/ In a... - Dzisiaj
KevinSkite
KevinSkite
© Quique Magas para Wedding Style Magazine https://suphotos.com/en/lovestory-in-barcelona – Las fotografias deben ser originales y bellas pero... - 19 kwi