Wiadomości 16 sty
CentroClima

CentroClima znalazła się w gronie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw według najnowszego rankingu „Pulsu Biznesu”. 11 marca w Warszawie, podczas uroczystej gali, przedstawiciele firmy CentroClima po raz pierwszy odbiorą prestiżowe wyróżnienie – Super Gazelę Biznesu.

Nagroda przyznawana jest małym i średnim przedsiębiorstwom, które na tle konkurencji wyróżnia wyjątkowo dynamiczny rozwój. Aby spełniać główne kryterium konkursu, należy przez trzy kolejne lata osiągnąć stały wzrost obrotów i odnotować zyski.

Od 18 lat autorem rankingu jest zespół analityków Coface Poland, który na zlecenie dziennika ekonomicznego „Pulsu Biznesu” odpowiada za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw. Obecność w tak prestiżowym rankingu buduje wiarygodność naszej marki w oczach partnerów biznesowych oraz wpływa na nawiązanie kolejnych relacji i kontaktów handlowych. Jest to również swego rodzaju rekomendacja dla naszych przyszłych klientów, ale także gratyfikacja pracowników, którzy na co dzień wpływają na ciągły rozwój firmy. To świadectwo doskonałej kondycji przedsiębiorstwa i dobra wróżba na cały 2019 rok. Na liście Gazel 2018 zajęliśmy 272 miejsce w kraju, odnotowując w latach 2015-2017 wzrost przychodów o 206,88%. W rankingu województwa (małopolskie) nasza firma uplasowała się na 25 miejscu.

CentroClima

CentroClima https://www.centroclima.pl

Już od 10 lat realizujemy najbardziej wymagające projekty w zakresie wentylacji, klimatyzacji i ogrzewania. Nasze instalacje to wygoda pracy i odpoczynku ludzi w całym kraju. Doradzamy, projektujemy, montujemy i serwisujemy. Elastycznie dopasowujemy rozwiązania do potrzeb klienta, zawsze poszukując optymalnej relacji ceny do jakości. Niezależnie od tego, czy pomagamy w budowie nowoczesnej hali produkcyjnej w Warszawie, czy instalujemy klimatyzację w małym, rodzinnym hotelu w Zakopanem – wszędzie angażujemy całą naszą wiedzę i doświadczenie z myślą o zadowoleniu naszych klientów.
gift