Wienkra - Kalendarz
Wiadomości 5 paź 2020
CentroClima
Nowa usługa CentroClimy -fotowoltaika dla domu i firmy

Rozszerzamy naszą ofertę o kolejną usługę! Zajmiemy się montażem oraz konserwacją systemów fotowoltaicznych. Wykorzystując innowacyjną technologię paneli producenta HT SOLAR, nasi eksperci zapewniają wysoką wydajność całej instalacji.

Nowoczesne technologie potrzebują wyszkolonej kadry, dlatego w CentroClimie powstał dział dedykowany systemom fotowoltaicznym. Zespół ekspertów zajmie się obsługą, planowaniem oraz montażem instalacji. Dzięki indywidualnemu podejściu, przygotujemy projekt bazujący na warunkach występujących na terenie obiektu. Podczas konsultacji oceniamy procent zacienienia, wielkość budynku oraz wymagania energetyczne. Pozwala to na stworzenie projektu fotowoltaiki, która jest dopasowana do użytkowników i zapewnia wystarczającą ilość prądu bez względu na występujące warunki.

W CentroClimie stawiamy na profesjonalne rozwiązania, dlatego nasi specjaliści używają paneli fotowoltaicznych lidera branży HT SOLAR. Ogniwa wykonane są z najwyższej jakości materiałów, przy utrzymaniu wysokiej efektywności systemu. Jednym z innowacyjnych produktów są panele Tri-Cut, które wykorzystują mniej miejsca, zachowując porównywalną wydajność i odporność na zacienienie, charakterystyczne dla paneli o większych rozmiarach.

Fotowoltaika daje nam wolność energetyczną – prąd stały powstaje w procesie przekształcania energii słonecznej z wykorzystaniem ogniw. W połączeniu z systemem klimatyzacji HVAC możemy stworzyć niskoemisyjny obiekt, który jest bezpieczny dla środowiska oraz jego użytkowników. Aby dowiedzieć się więcej skontaktuj się z działem ofertowym lub napisz na adres fotowoltaika@centroclima.pl .