Wiadomości 8 lis 2021
Zymetric

Midea wprowadziła na rynek nowy klimatyzator kasetonowy, który zdecydowanie wyróżnia się funkcjonalnością spośród innych urządzeń. Slim Breezeless ma perforowane lamele, nawiew 360ᵒ, sterowanie stronami przepływu powietrza, a przy tym jego praca jest maksymalnie cicha. Co najważniejsze, klimatyzator jest już w sprzedaży!

Kaseta slim Breezeless to jedna z największych innowacji technologicznych na rynku. Wyróżnia się budową i funkcjonalnością. Perforowane lamele z tysiącami mikrootworów zapewniają delikatny podmuch powietrza. Czyli dokładnie to, czym charakteryzuje się ścienny klimatyzator Breezeless. To na jego podstawie stworzono rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w biurach, recepcjach, restauracjach, czy salach konferencyjnych. 

Kasetonowy Breezeless to klimatyzacja w suficie, której nie usłyszysz. W urządzeniu zastosowano innowacyjny projekt kanału przepływowego WindTrack, który sprawia że strumień powietrza staje się mocniejszy, a praca urządzenia cichsza. Choć przepływ powietrza jest wydajniejszy o 20%, to nie musisz martwić się o zbyt silny powiew. Nawiew 360ᵒ w połączeniu ze wspomnianymi lamelami schładza i ogrzewa powietrze w delikatny i przyjemny sposób.

Jest ci za gorąco lub za zimno, kiedy pozostali w tym samym czasie odczuwają pełen komfort? Jednym kliknięciem możesz wyłączyć nawiew skierowany w Twoją stronę. Nowy klimatyzator kasetonowy Midea ma cztery opcje chłodzenia, możliwość sterowania stronami przepływu powietrza i sterowania strefowego.

Mamy też ważną wiadomość dla instalatorów! Kasetonowy slim Breezeless jest prosty w instalacji i serwisie. Przestrzeń orurowania została zwiększona o 12 mm, dzięki czemu nie ma problemu z dostępem. Pracę ułatwi też poręczny hak montażowy. Ponadto łatwiej dostać się do pompki skroplin, która teraz znajduje się poza kanałem przepływowym. To też wpłynęło na zwiększenie powierzchni wymiennika cieplnego. Co ważne, taca skroplin została wykonana z plastiku najwyższej  jakości. Jej grubość zwiększyła się do 1.7 mm, co wpłynie na trwałość i zapobieganie korozji.

Film z salki warsztatowej pokazujący pracę urządzenia na żywo już niebawem na naszym kanale YouTube.

Zymetric