Wiadomości 7 lis
Trina Solar zdobyła prestiżową międzynarodową nagrodę za projekt modułu fotowoltaicznego Vertex S+

fot. Trina Solar

Nagroda German Design Award w kategorii "Doskonały projekt produktu" 2024, którą otrzymał produkt firmy, wyróżnia wybitne wzornictwo w technologii solarnej.

Trina Solar, światowy lider w dziedzinie inteligentnych rozwiązań w zakresie energii słonecznej na rzecz przyszłości neutralnej węglowo, zdobyła nagrodę German Design Award 2024 w kategorii "Doskonały projekt produktu" za serię modułów fotowoltaicznych Vertex S+ typu n z podwójnym szkłem.

Nagroda German Design Award, ustanowiona w 1953 roku przez Niemiecką Radę Wzornictwa (z ang. German Design Council), jest jedną z najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie wzornictwa na świecie. Nominowane mogą być wyłącznie prace, które otrzymały recenzję lub rekomendację Niemieckiej Komisji ds. Wzornictwa, a większość nominacji to projekty wyróżnione międzynarodowymi nagrodami za wzornictwo, znane również jako „zwycięzcy wśród zwycięzców”.

Uznanie German Design Awards dla wzornictwa i wartości estetycznej modułów Vertex S+ jest naturalną kontynuacją sukcesu innego produktu od Trina Solar, czyli panelu fotowoltaicznego Vertex S. W ubiegłym roku zdobył on Red Dot Design Award, międzynarodową nagrodę w dziedzinie wzornictwa przemysłowego określaną jako Oscar świata designu.

Gonzalo de la Viña, Prezes na region EMEA w Trina Solar powiedział: "Zdobycie nagrody German Design Award jest nie tylko potwierdzeniem kreatywnego i innowacyjnegodesignu i wydajności naszego modułu, ale także uznaniem dla całej koncepcji estetycznej naszej gamy produktów, której częścią jest Vertex S+”.

"Jako pionier w zakresie czarnych modułów zapoczątkowaliśmy globalny trend udowadniając, że energię słoneczną i technologiczne doznania estetyczne da się łączyć. Wraz z ciągłym rozwojem globalnego rynku fotowoltaiki do zastosowań mieszkaniowych, coraz więcej klientów ma wyższe wymagania dotyczące wyglądu modułów fotowoltaicznych. Estetyczne panele PV dzięki ich wyglądowi i wydajności stały się pierwszym wyborem użytkowników zwracających uwagę na wysoką klasę produktu. ".

Trina Solar oferuje perfekcyjny czarny wygląd w każdym szczególe, zgodnie z wysokimi standardami. Wysoka jednorodność między wszystkimi ogniwami, między ogniwami i ramami oraz między modułami ułatwia osiągnięcie integralności w projektowaniu zewnętrznym budynku. Moduły Vertex S+ zapewniają lepszą jakość wizualną dla użytkowników na ich dachach i promują piękny sposób korzystania z energii słonecznej w tysiącach domów na całym świecie.

W lutym Trina Solar wprowadziła na rynek serię modułów Vertex S+ z podwójnym szkłem do zastosowań dachowych, rozpoczynając tym samym nowy rozdział w zakresie innowacyjnej estetyki PV na globalnym rynku mieszkaniowym średniej i wyższej klasy. Oparta na technologii prostokątnych ogniw krzemowych 210 mm (210R), ta seria modułów jest połączona z technologią i-TOPCon Advanced typu n, zapewniając najwyższą moc, wydajność i gwarantowaną moc wyjściową przez cały okres eksploatacji. Potrójnie cięte ogniwa zostały zaprojektowane z myślą o kompatybilności elektrycznej z 99% najczęściej używanych falowników, dzięki czemu bezproblemowo integrują się z istniejącymi komponentami systemu. Lekka, podwójnie szklana struktura 1,6+1,6 mm zapewnia bardzo wysoką niezawodność i bezpieczeństwo modułu, zachowując przy tym tak samo niską wagę, jak porównywalne standardowe produkty typu backsheet.

Moduł NEG9RC.27 Clear Black to flagowy produkt serii Vertex S+. Wyposażony jest w czarne ogniwa i czarną ramkę. Zastosowana w nim technologia ogniw bifacial z przezroczystą obudową zapewnia dodatkowy przyrost mocy z tyłu modułu, co czyni go uniwersalnym rozwiązaniem premium dla każdego rodzaju dachów mieszkalnych i komercyjnych. Ponadto idealnie nadaje się do specjalnych zastosowań, takich jak wiaty samochodowe, przestrzenie publiczne i projekty rolnicze.

Z kolei monofacjalny moduł NEG9R.28 Vertex S+ jest wyposażony w białą obudowę zapewniającą najwyższą znamionową moc wyjściową do 450 Wp, maksymalizując w ten sposób wydajność na ograniczonych przestrzeniach dachowych.

Innowacyjna seria produktów Vertex S+ zapewnia użytkownikom większy wybór możliwości dopasowania i poprawy estetyki dachu.

Iglotech zaprasza na Dni Profesjonalistów 2024!

2 kwi 6
Wiadomości Iglotech zaprasza na Dni Profesjonalistów 2024!
btaletyuyz
btaletyuyz
provigil to treat anxiety provigil cost on the street provigil or modafinil provigil workspace login get a prescription for provigil online - Dzisiaj
Iddaaseivy
Iddaaseivy
+ for the post _________________ iddaa maç sonucu canlı - kırmızı kart bahisleri - Wczoraj