Wiadomości 27 lis
Alter S.A.
MART maxi wyróżniona za jakość

fot. Alter

Podczas uroczystej Gali w ramach World Quality Day w Lublinie głowica SMART maxi została wyróżniona Certyfikatem European Quality Certificate 2019 w uznaniu najwyższej jakości połączonej z nowoczesną technologią.

Światowy Dzień Jakości, który 14 listopada w Lubelskim Centrum Konferencyjnym zgromadził uczestników V Kongresu Jakości stał się pretekstem do szerszej dyskusji na temat roli jakości w zarządzaniu współczesną organizacją, a także nowych trendów w obszarze podnoszenia procesów jakościowych zachodzących w firmach. Podczas prelekcji i wykładów można było posłuchać praktyków biznesu, jak chociażby prof. Andrzeja Jacka Blikle dyskutujących o nowych praktykach w obszarze zarządzania organizacją w sposób zapewniający podnoszenie jakości przy jednoczesnym rozwijaniu kadry i osób odpowiedzialnych za finalny produkt.

Kulminacyjnym momentem Kongresu było wręczenie Certyfikatów jakości przez kapitułę Fundacji Qualitas. Wśród wyróżnionych znalazła się również firma ALTER SA, która Certyfikat European Quality 2019 odebrała w uznaniu zaawansowania technologicznego głowicy SMART maxi, połączonego z jakością wykonania oraz innowacyjnością zastosowanych rozwiązań. Odbierający nagrodę prezes spółki Grzegorz Wasielewski dziękując za wyróżnienie przyznał, że nowoczesne produkty mogą powstawać tylko w wyniku współpracy dobrze przygotowanego i zorganizowanego zespołu. Nagrodę zatem dedykował wszystkim, którzy przyczynili i przyczyniają się do nieustannego rozwoju firmy.

Uroczystość zakończył bankiet wraz z recitalem Joanny Wilk i Tomasza Momot.

Tagi: Alter
Alter S.A.

Zamknij Kup klimatyzator z instalacjąw Twoim mieście Kup klimatyzator z instalacją w Twoim mieście