Wiadomości 15 sty
LONGi sponsorem produktów fotowoltaicznych w pawilonie chińskim na Expo 2020 Dubai w ZEA

Firma LONGi, wiodące międzynarodowe przedsiębiorstwo technologii solarnych, ogłosiła dziś, że została wybrana na sponsora produktów fotowoltaicznych do pawilonu chińskiego na Expo 2020 Dubai w ZEA. Chińska Rada Promocji Handlu Międzynarodowego (CCPIT) przyznała LONGi tytuł „sponsora produktów fotowoltaicznych w pawilonie chińskim na Expo 2020 Dubai w ZEA" na uroczystości rozpoczęcia współpracy w hotelu Pusen.

W wydarzeniu wzięli udział Fang Ke, zastępca dyrektora Biura ds. Światowych Expo przy Chińskiej Radzie Promocji Handlu Międzynarodowego; Li Wenxue, wiceprezes LONGi Group; Chen Pengfei, dyrektor generalny LONGi New Energy; Wang Yingge, dyrektor marketingu międzynarodowego w LONGi Solar oraz ponad 80 dziennikarzy głównych chińskich mediów. Wszyscy goście byli świadkami tak ważnej chwili w historii firmy LONGi.

„Pawilon chiński nazwano +Światłem Huaxia+. Jego wygląd wzbogacono tradycyjnymi chińskimi lampionami symbolizującymi jasność i przyszłość. Branża fotowoltaiczna stała się krajową wizytówką Chin, przodując we wszystkich aspektach, w tym skala, zastosowania, technologia i koszt. LONGi, lider chińskiej branży fotowoltaicznej, ma szansę zabłysnąć” – skomentował Fang Ke, zastępca dyrektora Biura ds. Światowych Expo przy Chińskiej Radzie Promocji Handlu Międzynarodowego.

„Wierzymy, że nasza współpraca z pawilonem chińskim w trakcie Expo 2020 w Dubaju będzie miała pozytywny wpływ na całą branżę i zwiększy zrozumienie nowych źródeł energii, w tym fotowoltaiki, w społeczeństwie. Dziś LONGi podejmuje się misji promocji globalnej transformacji energetycznej i prowadzi aktywne innowacje w zakresie nowych produktów” – skomentował Li Wenxue, wiceprezes LONGi Group.

Firma LONGi od zawsze skupia się na innowacjach technologicznych w celu promocji rewolucji i rozwoju w całej branży fotowoltaicznej. Firma aktywnie rozwija działalność i współpracę na skalę globalną. Jak twierdzi firma, jej innowacyjne „podłogowe płytki fotowoltaiczne" wykonane z wysoko wydajnych modułów monokrystalicznych zostaną także zaprezentowane w pawilonie chińskim w trakcie Expo 2020 Dubai w ZEA.

„Podejmiemy kroki w celu zapewnienia wiodącego na świecie, zintegrowanego rozwiązania energii fotowoltaicznej do pawilonu chińskiego na Expo 2020 Dubai w ZEA. Dzięki innowacyjnym modułom podłogowych płytek fotowoltaicznych system fotowoltaiczny i koncepcja +Światła Huaxia+ będą mogły zostać ściśle zintegrowane. Na światowej scenie zaprezentowana będzie fotowoltaiczna droga łącząca technologię, piękno i modę” – skomentował Chen Pengfei, dyrektor generalny LONGi New Energy.

Tagi: fotowoltaika
Centrum Prasowe PAP

Centrum Prasowe PAP http://centrumprasowe.pap.pl

Zamknij Kup klimatyzator z instalacjąw Twoim mieście Kup klimatyzator z instalacją w Twoim mieście