Wiadomości 25 mar
BOSCH
Konferencja Solutions that matter

fot. Bosch

Pod hasłem „Solutions that matter” w Eindhoven, w Holandii odbyła się międzynarodowa konferencja dedykowana najważniejszym partnerom Bosch Building Technologies z Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

Spotkanie miało na celu zaprezentowanie innowacyjnych produktów i rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa, także w kontekście ich praktycznego zastosowania. W konferencji wzięło udział 240 uczestników. Prelekcje miały miejsce w Hi-Tech Campus oraz na Stadionie Philips, który jest obiektem kompleksowo zabezpieczanym przez rozwiązania Bosch. Konferencja przyjęła zróżnicowaną, nowatorską formę i w zależności od tematyki gościom proponowano: warsztaty, demonstracje produktów, seminaria technologiczne, dyskusje panelowe.

Partnerzy Bosch Builidng Technologies mieli okazję dowiedzieć się o tym jak m.in.:
  • rozwiązania Bosch Security and Safety odpowiadają na potrzeby Internetu Rzeczy (IoT),
  • holistycznie podchodzić do inwestycji złożonych z wielu rozwiązań systemowych
  • zapewnić kompatybilną współpracę pomiędzy rozwiązaniami Bosch, a rozwiązaniami firm trzecich
  • zapewnić bezpieczeństwo danych i jak uchronić się przed cyberatakami
  • łatwa jest instalacja produktów Bosch oraz jakie korzyści wynikają z niej dla użytkownika
Uczestnicy konferencji sami decydowali o doborze tematyki i formuły odpowiadającej ich indywidualnym potrzebom. Podział na grupy umożliwił im udział w panelach, które najlepiej odpowiadały profilowi ich działalności.

Nie zabrakło również zewnętrznych ekspertów z branży, którzy wypowiadali się na temat trendów i globalnej przyszłości branży systemów zabezpieczeń oraz wymagań jakie stawia przed nią szybko rozwijająca się technologia.
Tagi: Bosch
BOSCH