Wiadomości 8 cze
SEVRA

Nowy klimatyzator naścienny Ecomi stanowi bezpośrednią odpowiedź firmy na dynamicznie zmieniające się potrzeby rynku. Klienci oczekują rozwiązań nie tylko o największych i najlepszych parametrach technicznych, wysokiej efektywności energetycznej ale również rozwiązań stylowych i elegankich.

Klimatyzator pokojowy SEVRA ECOMI

Klimatyzatory Ecomi z eleganckim białym panelem przednim jednostki wewnętrznej oraz srebrnymi detalami idealnie wpisuje się w nowoczesną i tradycyjną stylistykę wnętrz. Technologia inwerterowa gwarantuje niezwodnosc, wydajnosc i cichą pracę.

Jednostki ECOMI zaprojektowane zostały z myślą o Klientach oczekujacych wysokiego komfortu użytkowania, bogatego wachlarza funkcji, energooszczędności oraz atrakcyjnej ceny.

 

Zapytaj o klimatyzator SEVRA ECOMI

 

10 faktów na temat klimatyzatorów ECOMI

1. urządzenia dostępne są w wydajnościach od 2,6 do 7 KW

2. pracuje na czynniku R32

3. wbudowany moduł WiFi

4. jonizator cold plasma (neutralizujacy nieprzyjemne zapachy i szkodliwe substancje)

5. tryb turbo oraz tryb snu

6. funkcje samooczyszczania i autodiagnostyki

7. pionowy i poziomy ruch żaluzji

8. cicha praca

9. sterownik bezprzewodowy

10. klasa energetyczna A++ dla chłodzenia i A+ dla grzania

 

Poznaj parametry techniczne ECOMI

 

Ciesz się zawsze komfortową temperaturą i czystym powietrzem w swoim domu, nie martwiąc się o wysokie rachunki za energię elektryczną. Zaawansowana technologia inwerterowa zastosowana w systemach klimatyzacji Sevra gwarantuje najwyższą wydajność pracy urządzeń, przy znacznie zredukowanym zużyciu energii elektrycznej. Nowoczesne rozwiązania klimatyzacyjne wykorzystane w naszych jednostkach zapewniają wysoką efektywność energetyczną i niezawodność. Zyskaj komfortowe warunki w swoim najbliższym otoczeniu, jednoscześnie oszczędzając energię.
 
Seria klimatyzatorów Ecomi oferuje szeroki zakres funkcji i trybów pracy, zwiększających wygodę użytkowania. W standardowym wyposażeniu znajduje się między innymi wbudowany moduł WiFi, który umożliwia zdalne sterowanie urządzeniem za pomocą smartfona lub tabletu, także wtedy, gdy przebywamy poza domem lub biurem. Jednostka standardowo posiada także jonizator Cold Plasma, który zadba o wysoką jakość powietrza w pomieszczeniu. Poza tym funkcja Anti-Cold, tryb snu, timer czy funkcja „I Favour” sprawiają, że korzystanie z klimatyzatora jest jeszcze bardziej komfortowe i wygodne.

Już teraz klimatyzatory SEVRA dostępne są od ręki u WIENKRA.
 
Załączniki:
SEVRA