Wiadomości 15 maj
FIBARO
Inteligentny dom z Polski. FIBARO otwiera pierwszy salon pokazowy w Łodzi

fot. Pixabay

FIBARO Experience Center otworzy swoje podwoje w kamienicy przy ulicy Piramowicza 6. Pierwszy taki salon pokazowy w Łodzi pozwala przekonać się o możliwościach systemu inteligentnego domu. Już od 17 maja łodzianie sprawdzą m.in., jak za jego pomocą zmniejszyć rachunki za energię lub zwiększyć bezpieczeństwo mieszkania.

Ostrzeże przez zalaniem wodą, pożarem i tlenkiem węgla. Zaalarmuje, gdy intruz wedrze się do domu, a także sam na bieżąco dostosuje pobór ciepła i prądu do warunków naszego mieszkania – to tylko kilka z wielu możliwości, jakie oferuje polski system inteligentnego domu FIBARO.

Każdy łodzianin będzie mógł sam to sprawdzić w pierwszym salonie pokazowym FIBARO w Łodzi. FIBARO Experience Center już od 17 maja czeka z otwartymi drzwiami na wszystkich w kamienicy przy ul. Piramowicza 6. W pierwszym tygodniu od otwarcia na każdego gościa będzie czekał kupon rabatowy 10% na zakup systemu FIBARO. Dodatkowo eksperci zaoferują bezpłatną konsultację w zakresie doboru urządzeń oraz szacunkową wycenę systemu.

To miejsce dla każdego, kogo interesują nowe technologie i rozwiązania dla domu lub mieszkania – zarówno dla właścicieli mieszkań czy domów, jak i dla inwestorów, instalatorów czy architektów – podkreśla Mikołaj Pertek, Dyrektor FIBARO na Europę Centralną. – Użycie systemu smart home pozwala nie tylko mieszkać wygodniej, ale też bezpieczniej i taniej. Przykładowo nasz rachunek za ogrzewanie może być niższy nawet o ponad 40%, jeżeli zautomatyzujemy system ogrzewania.

Salon mieści się w zabytkowej, łódzkiej kamienicy, w której kręcona była jedna z najsłynniejszych, polskich komedii – „Vabank” Juliusza Machulskiego. Tam, gdzie powstawały sceny o genialnych włamywaczach-kasiarzach, teraz będzie można zobaczyć rozwiązania, które pozwolą się zabezpieczyć przed takimi zawodowcami.

FIBARO jest globalną, innowacyjną marką działającą w branży internetu rzeczy (oferująca swoje rozwiązania na 6 kontynentach, w ponad 100 krajach). To jeden z najbardziej zaawansowanych, bezprzewodowych systemów inteligentnego domu na świecie. Na podkreślenie zasługuje fakt, że wszystkie jego elementy są projektowane i produkowane w Polsce (w Poznaniu).