Klimatyzatory dla architektów wnętrz 2024
Wiadomości 22 lis 2022
Iglotech zaprasza do wspólnego kibicowania podczas Mistrzostw Świata!

Mistrzowska promocja na pompy ciepła Neoheat i Haier – tylko w hurtowni Iglotech! Podczas trwania największej sportowej imprezy, jaką są Mistrzostwa Świata w Katarze – uczestnicy programu lojalnościowego Klub Iglotech mają szansę wziąć udział w akcji specjalnej. Za zakup jak największej ilości pomp ciepła Neoheat i Haier można otrzymać atrakcyjne nagrody, w tym 55” telewizor czy soundbar!

Klub Iglotech to program lojalnościowy, który cieszy się dużą popularnością wśród instalatorów branży HVAC&R. Za zakupy w hurtowni Iglotech Klienci otrzymują punkty, które następnie wymieniają na atrakcyjne nagrody – począwszy od sprzętu AGD, aż do profesjonalnych narzędzi dla Instalatorów. Tegoroczna edycja to dodatkowy katalog Wsparcia Biznesu, w którym Instalatorzy mają do wyboru odzież montażową, bannery i wiele innych form reklamy, która wspierać będzie ich biznesy.

Promocja Iglotech Kibicuj i wygrywaj razem z nami dotyczy wyłącznie aktywnych uczestników Klubu Iglotech. Czas trwania promocji 14.11 – 31.12.2022 r.

Więcej szczegółów wraz z regulaminem akcji dostępne na www.iglotech.com.pl