Wiadomości 29 lip 2022
Iglotech
Grupa Iglotech podsumowuje swój debiut na Targach MCE

Grupa Iglotech w tym roku zadebiutowała na jednych z najbardziej prestiżowych targach branży HVAC&R – Mostra Convegno Expocomfort (MCE) w Mediolanie.

Na dedykowanym stoisku prezentowany był kompletny system wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Na żywo prezentowana była centrala wentylacyjna Neovent KNV 400 Perfect z przeciwprądowym wymiennikiem ciepła, innowacyjny system dystrybucji powietrza Forvent Reku PRO oraz stalowe elementy wentylacyjne, których Iglotech jest producentem. Z zakresu systemów klimatyzacji zaprezentowaliśmy jednostki z oferty Heiko, marki własnej energooszczędnych klimatyzatorów. Na stoisku Grupy Iglotech nie mogło zabraknąć również pomp ciepła – zaprezentowano urządzenie typu monoblok all-in-one – Thermal Plus.

Targi MCE to globalna platforma biznesowa dla wiodących firm działających w sektorze instalacji wodnych, grzewczych, systemów wentylacji, klimatyzacji oraz energii odnawialnej. Dla Grupy Iglotech była to doskonała okazja do zaprezentowania marek własnych z szeroką ofertą urządzeń wentylacyjnych, klimatyzacyjnych oraz grzewczych.

Udany debiut na targach MCE, w tym nawiązane kontakty handlowe i pozytywny odbiór prezentowanych urządzeń, pozwala nam optymistycznie patrzeć na dynamiczny rozwój marek własnych należących do Grupy Iglotech na terenie całej Europy. Wypracowanie nowych możliwości eksportowych to kierunek, na którym będziemy koncentrować nasze działania w ciągu najbliższych miesięcy.

Tegoroczne MCE były już 42. edycją targów. W imprezie wzięło 1581 wystawców z całego świata oraz niemal 91 000 odwiedzających.

Więcej o produktach prezentowanych na Targach MCE na stronie: www.iglotech.com.pl

 

 

 

Tagi: Iglotech targi