Promocje 22 mar
Iglotech
Hurtownia Iglotech zaprasza na szkolenia z pomp ciepła Neoheat!

fot. Iglotech

Chcesz zostać Autoryzowanym Partnerem i montować pompy ciepła Neoheat?

Iglotech właśnie startuje ze szkoleniami z zakresu powietrznych pomp ciepła. Szkolenia dedykowane są dla instalatorów chcących poszerzyć swoją wiedzę z zakresu nowości produktowych, montażu pomp ciepła, a także w przypadku Autoryzowanych Punktów Serwisowych - uruchamiania i serwisowania. Szkolenia zodbywać się będą stacjonarnie w wybranych lokalizacjach - zapraszamy do Katowic, Warszawy, Krakowa, Lublina, Poznania, Torunia, Bydgoszczy, Rzeszowa, Wrocławia, Grudziądza, Gdyni i Kwidzyna.

Vouchery dla Instalatorów pomp ciepła

Dla uczestników szkoleń z pomp ciepła Neoheat przygotowaliśmy nie lada niespodziankę – vouchery na zakup pomp ciepła. Dzięki temu Instalator nie tylko zyskuje wiedzę i wymaganą certyfikację, lecz także może taniej kupić urządzenia.

Centralny system zarządzania pompami ciepła – bezpieczeństwo urządzeń

Hurtownia Iglotech wprowadziła centralny system zarządzaniami pompami ciepła dzięki któremu Instalator zyskuje komfort i wygodę. Dedykowana strona www i praktyczna aplikacja umożliwiają łatwy dostęp, szybkie zgłoszenia i monitorowanie urządzeń. Wszystko w jednym miejscu – praktycznie i wygodnie!

Zapisy na szkolenia z pomp ciepła

Zapisy na szkolenia odbywają się za pomocą prostych formularzy zgłoszeniowych znajdujących się na stronie www.iglotech.com. Po szkoleniu uczestnicy otrzymują Certyfikaty Autoryzowanych Partnerów.