Wiadomości 9 mar 2023
GREE
GREE na targach HVAC Warsaw Expo

Największe w Polsce targi Techniki Grzewczej, Wentylacji i Klimatyzacji - Warsaw HVAC Expo - już za nami. To był niezwykle intensywny i owocny czas spotkań, dyskusji i wymiany doświadczeń. Cieszymy się, że mogliśmy ponownie stanąć z Wami twarzą w twarz i porozmawiać o tym, co dzieje się w branży i co możemy zaoferować Wam na ten nadchodzący sezon.

A w ofercie Gree wydarzyło się wiele!

Właśnie na targach przedpremierowo pokazaliśmy naszą nowość i absolutny przełom w klimatyzacji czyli Clivię – jedyny klimatyzator w ofercie Gree z wbudowaną sztuczną inteligencją. Pozytywne przyjęcie i wrażenie, jakie wywarła na odwiedzających, daje podstawę, by zachęcić wszystkich do trzymania ręki na pulsie – Clivia bowiem pojawi się w sprzedaży już w kwietniu!

Rok 2023 to rok pod znakiem projektu CIEPŁO Z GREE. W ramach prelekcji towarzyszącej targom Rafał Piguła, Manager ds. produktów GREE, prezentował możliwości naszych urządzeń grzewczych:

  • klimatyzatorów do ogrzewania, które sprawdzają się nie tylko w dogrzewaniu pomieszczeń, ale mogą stanowić jedyne źródło ciepła,
  • pomp ciepła Versati (wersji Monoblok, Split oraz All in One), będącymi idealnym rozwiązaniem zarówno do ogrzewania, chłodzenia, jak i przygotowywania ciepłej wody użytkowej,
  • systemów klimatyzacji komercyjnej GMV6 Heat Recovery, które umożliwiają dodatkowo odzysk ciepła, zwiększając energooszczędność budynków.

Obok naszych bestsellerów w zakresie klimatyzacji, to właśnie nowości w ofercie pomp ciepła VERSATI przyciągnęły na stoisko rzeszę zainteresowanych instalatorów. Klienci na żywo mogli przyjrzeć się modelom All in One z wbudowanym zasobnikiem CWU o pojemności 185 l, które zostały zaprojektowane specjalnie na rynek europejski. Dzięki zastosowaniu opatentowanej sprężarki z dwustopniowym sprężaniem oraz podwyższeniu entalpii dzięki wtryskowi gazu, znacznie wzrasta wydajność grzewcza urządzeń przy niskiej temperaturze zewnętrznej, zapewniając temperaturę czynnika na wylocie do +60°C (przy temperaturze zewnętrznej do -7°C). Urządzenia Gree gwarantują pracę w szerokim zakresie temperatur zewnętrznych w trybie grzania -25°C~35°C, w trybie chłodzenia 10°C~48°C oraz w trybie przygotowania ciepłej wody użytkowej -25°C~45°C .

Cała gama produktów Versati jest ściśle zgodna z klasą efektywności energetycznej A certyfikatu EUROVENT (EN14511), sezonową efektywnością energetyczną SCOP A+++ (35°C) i SCOP A++ (55°C) zgodnie z EN14825. Zintegrowanie zbiornika z hydromudułem wewnętrznym w pompie ciepła Versati All in One gwarantuje wygodę zarówno doboru i montażu, jak i eksploatacji urządzenia. Pozwala także na oszczędność miejsca w stosunku do układu z zewnętrznym zbiornikiem. Wymiar jednostki wewnętrznej to tylko 60 x 65 cm przy 180 cm wysokości. Jedna kompaktowa jednostka zapewnia ciepłą wodę użytkową oraz wodę grzewczą. Co więcej, montaż urządzenia nie wymaga wykonywania dodatkowej instalacji i podzespołów do podłączenia zasobnika.

Targi HVAC to oczywiście nie tylko produkty. Na stoisku Gree, poza wspomnianymi premierami, odbył się również konkurs dla naszych Autoryzowanych Instalatorów Gree! Rywalizacja była zacięta, a szeroka wiedza o produktach Gree tylko potwierdziła pełen profesjonalizm współpracujących z nami firm. Laureatów konkursu 3 KROKI DO PULARA ogłosiliśmy w miniony poniedziałek na naszym funpage’u FB.

Jesteśmy przekonani, że ogromna frekwencja wśród uczestników targów to zapowiedź znakomitego sezonu. W pełni przygotowani zapraszamy do współpracy!

Tagi: Gree targi