Wiadomości 25 lip
Emerson
Emerson ogłasza uruchomienie nowej witryny internetowej dla Europy

fot. Emerson

AACHEN (NIEMCY), 9 lipca 2018 r. — Firma Emerson (NYSE: EMR) ogłosiła dziś uruchomienie odświeżonej witryny internetowej przeznaczonej dla branż Commercial and Residential Solutions w Europie. Nowo zaprojektowane strony internetowe zapewniają szybki i łatwy dostęp do istotnych informacji i funkcji umożliwiających lepsze zrozumienie produktów i usług firmy. Globalne marki składające się na kompletną witrynę internetową to Copeland, Alco Controls, Dixell, ProAct, Therm-O-Disc, Fusite, Vilter, White-Rodgers i InSinkErator.

Nowa witryna internetowa posiada przejrzystą konstrukcję, ulepszoną funkcjonalność i rozszerzoną, bogatą treść, skoncentrowaną na misji organizacji, jaką jest dostarczanie najlepszych w branży produktów, systemów i usług spełniających najsurowsze standardy produktywności, efektywności i zgodności. Nowa witryna zostaje uruchomiona dziś, 9 lipca 2018 r. pod adresem

Climate.emerson.com/pl-pl (sześć dodatkowych witryn lokalnych w Europie) Insinkerator.emerson.com/en-gb

„Wielką satysfakcją jest dla nas wprowadzenie nowej witryny internetowej zawierającej solidne informacje i zapewniającej klientom, inwestorom, partnerom i mediom lepsze zrozumienie naszych produktów i usług" - powiedział Thomas Tomski, wiceprezes ds. marketingu Emerson Commercial and Residential Solutions Europe. „Mamy nadzieję, że nowa witryna będzie źródłem ciekawych i przydatnych informacji dla odwiedzających, bo wciąż się rozwijamy i zwiększamy naszą obecność na rynku."

Nowa witryna internetowa będzie regularnie aktualizowana i uzupełniana o aktualności dotyczące produktów, działalności biznesowej, wielkich wydarzeń związanych z markami oraz inne informacje.

Na temat Emerson

Emerson (NYSE: EMR), z siedzibą w St. Louis, stan Missouri (Stany Zjednoczone), to światowy lider w dziedzinie technologii i inżynierii, który zapewnia innowacyjne rozwiązania klientom w zastosowaniach przemysłowych, komercyjnych i domowych. Nasza jednostka biznesowa Emerson Automation Solutions pomaga maksymalizować produkcję potokową, hybrydową i jednostkową oraz chronić personel i środowisko przy jednoczesnej optymalizacji kosztów energii i działalności. Nasza jednostka biznesowa Emerson Commercial and Residential Solutions pomaga w zapewnieniu komfortu i ochrony zdrowia ludzkiego, zabezpieczaniu jakości i bezpieczeństwa żywności, zagwarantowaniu wysokiej efektywności energetycznej oraz tworzeniu zrównoważonej infrastruktury. Więcej informacji można znaleźć na stronie Emerson.com. 

Tagi: Emerson
Emerson

gift