SMAY - Katalog produktów
Wiadomości 28 lut 2020
Emerson
Emerson ogłasza wydanie systemu Oversight 2

fot. Emerson

Firma Emerson (NYSE: EMR) ogłosiła wydanie systemu Oversight 2, opartego na chmurze portalu internetowego, który służy jako źródło informacji w czasie rzeczywistym do monitorowania danych o przesyłce w tranzycie, takich jak temperatura, lokalizacja oraz inne pomiary, które mogą mieć wpływ na jakość łatwo psującego się ładunku. Palm Beach Gardens, Floryda - 17 lutego 2020 r. - Emerson (NYSE: EMR) ogłosił wydanie Oversight 2, opartego na chmurze portalu internetowego, który służy jako źródło informacji w czasie rzeczywistym do monitorowania informacji o przesyłce w tranzycie, takich jak temperatura, lokalizacja oraz inne pomiary, które mogą mieć wpływ na jakość łatwo psującego się ładunku.

Emerson (NYSE: EMR) ogłosił wydanie Oversight 2, opartego na chmurze portalu internetowego, który służy jako źródło informacji w czasie rzeczywistym do monitorowania informacji o przesyłce w tranzycie, takich jak temperatura, lokalizacja oraz inne pomiary, które mogą mieć wpływ na jakość łatwo psującego się ładunku. „System Oversight 2 dzięki intuicyjnej konstrukcji zapewnia niezawodne automatyczne raportowanie, informacje o alertach w czasie rzeczywistym i raporty historyczne, które dostarczają naszym klientom informacji, których potrzebują do podjęcia ważnych decyzji dotyczących statusu przewożonego ładunku”.

Oversight 2 i mobilna aplikacja Oversight zapewniają narzędzia do skutecznego zarządzania wszystkimi przesyłkami od początku do końca. Oba systemy są dostępne w wielu językach, w tym angielskim, chińskim, koreańskim, hiszpańskim, włoskim, niemieckim, rosyjskim, portugalskim, tureckim i francuskim. Aby pobrać aplikację mobilną Oversight na system Android lub iOS albo uzyskać więcej informacji na temat kompleksowych rozwiązań do monitorowania łańcucha chłodniczego, odwiedź stronę Emerson.com/Cargo.

Oversight 2 korzysta również z autorskiego, najnowocześniejszego systemu przetwarzania w chmurze, aby rejestrować precyzyjne pomiary w transporcie dostarczane wyłącznie przez nagradzane urządzenia Emerson GO Real-Time Tracker firmy Emerson. Te urządzenia śledzące są obecnie dostępne do użytku z łącznością komórkową generacji 2G, 3G i 4G. 

Informacje o firmie
Emerson (NYSE: EMR), z siedzibą w St. Louis, Missouri (USA), jest globalną firmą technologiczną i inżynieryjną, oferującą innowacyjne rozwiązania dla klientów na rynkach przemysłowych, komercyjnych i mieszkaniowych. W zakresie rozwiązań automatyki jest liderem w wspomaganiu procesów i wspieraniu producentów w automatyzacji i optymalizacji procesów produkcyjnych, dzięki najlepszym w swojej klasie technologiom i wiedzy branżowej. Nasz oddział Commercial & Residential Solutions opracowuje technologie i usługi, które poprawiają komfort ludzi, chronią żywność, chronią środowisko, umożliwiają zrównoważone usuwanie odpadów żywnościowych oraz wspierają wydajną budowę i utrzymanie budynków i infrastruktury miejskiej. Więcej informacji można znaleźć w witrynie Emerson.com

Tagi: Emerson
Emerson

Zamknij Kup klimatyzator z instalacjąw Twoim mieście Kup klimatyzator z instalacją w Twoim mieście