Wienkra - Kalendarz
Wiadomości 9 cze 2020
Emerson
Emerson wprowadza do oferty nowy ciśnieniowy wyłącznik bezpieczeństwa Seria CS1

fot. Emerson

Firma Emerson (NYSE: EMR) poszerza swoją ofertę regulatorów dla chłodnictwa o nową serię wysokociśnieniowych wyłączników bezpieczeństwa CS1. Nowa seria CS1 oferuje wyjątkowe funkcje dla rynku chłodniczego, dzięki maksymalnemu ciśnieniu roboczemu 70 bar oraz regulowanej wartości zadanej ciśnienia, odpowiedniej dla wysokociśnieniowych czynników chłodniczych, takich jak R410A lub CO2 w systemach podkrytycznych.

Dzięki zgodności z normami EN12263 i EN378 nowa seria CS1 spełnia najbardziej surowe wymagania dotyczące bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Wyłącznik ciśnieniowy CS1 pełni rolę zabezpieczającą sprężarki, gdy ciśnienie w układzie przekracza wartości graniczne.

Nowe wyłączniki serii CS1 są dostępne w wersjach z automatycznym resetem i są standardowo wyposażone w jednobiegunowe przełączniki dwupołożeniowe (SPDT) do funkcji bezpieczeństwa i raportowania alarmów/stanu. Wyłączniki ciśnieniowe Alco zapewniają sprawdzoną wydajność i niezawodność, czyli najważniejsze cechy optymalizowane w procesie opracowywania każdego produktu Alco Controls, gwarantujące najlepszą możliwą wydajność systemu.

Na temat Emerson

Emerson (NYSE: EMR), z siedzibą w St. Louis, stan Missouri (Stany Zjednoczone), to światowy lider w dziedzinie technologii i inżynierii, który zapewnia innowacyjne rozwiązania klientom w zastosowaniach przemysłowych, komercyjnych i domowych. Nasza jednostka biznesowa Emerson Automation Solutions pomaga maksymalizować produkcję potokową, hybrydową i jednostkową oraz chronić personel i środowisko przy jednoczesnej optymalizacji kosztów energii i działalności. Nasza jednostka biznesowa Emerson Commercial and Residential Solutions pomaga w zapewnieniu komfortu i ochrony zdrowia ludzkiego, zabezpieczaniu jakości i bezpieczeństwa żywności, zagwarantowaniu wysokiej efektywności energetycznej oraz tworzeniu zrównoważonej infrastruktury. Więcej informacji można znaleźć na stronie Emerson.com lub Climate.emerson.com/pl-pl

Emerson