Wiadomości 23 mar

Neovent Sp. z o.o. Sp. k. to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, które dostarcza przyjazne dla środowiska i komfortowe w użytkowaniu rozwiązania z branży wentylacji i klimatyzacji. Innowacyjne produkty marek mogą mieć zastosowanie w domach, apartamentach, hotelach i restauracjach. Firma stale się rozwija i ceniona jest na rynku, dzięki posiadaniu produktów o najwyższej jakości. Firma dostarcza urządzenia energooszczędne i wysokowydajne, zapewniając zdrowe i świeże powietrze we wszystkich pomieszczeniach, gdzie przebywają ludzie. Siłą napędową firmy są profesjonalne doradztwo, sprawna logistyka, skrócony czas dostaw i konkurencyjna cena.

Neovent to:

  • Generalny Dystrybutor central wentylacyjnych i wentylatorów Neovent
  • Generalny Dystrybutor produktów Östberg na rynku polskim  
  • Główny Dystrybutor środków chemicznych Sferan

Östberg to producent, który oferuje efektywne pod względem energetycznym i wydajne produkty wentylacyjne w celu zapewnienia świeżego i zdrowego powietrza – wszędzie tam, gdzie przebywają ludzie. Firma Östberg jest jednym z wiodących producentów na skalę światową pod względem innowacji, produkcji i sprzedaży wentylatorów kanałowych, agregatów wentylacyjnych oraz wirników.

Neovent to marka, która od lat wprowadza na rynek coraz nowsze rozwiązania wentylacyjne. W ofercie produktowej znajdują się centrale rekuperacyjne z wymiennikiem krzyżowo-przeciwprądowym oraz wentylatory kanałowe. Neovent dostarcza zdrowe powietrze do całego domu. Centrale i wentylatory Neovent to nowoczesne urządzenia doprowadzające świeże powietrze do domów, mieszkań, restauracji czy hoteli. Komfort użytkowania urządzeń Neovent jaki został uzyskany jest efektem pracy doświadczonego zespołu inżynierów i przeprowadzonych badań. Centrale wentylacyjne cechuje bardzo cicha praca, co sprawia, że nie zakłócają  domowego spokoju. Posiadają nowoczesny system sterowania z kolorowym ekranem dotykowym, za pomocą którego można monitorować i regulować pracę

Dowiedz się więcej

Zamknij Kup kamerę Bosch taniej o 150zł! Kup kamerę Bosch taniej o 150zł!