Wiadomości 23 paź 2020
Dacpol
DACPOL laureatem nagrody Diamenty Forbes'a 2021

Kolejny rok z rzędu DACPOL znalazł się wśród laureatów prestiżowego grona „Diamentów Forbes'a" 2021.

„Diamenty Forbes'a" to doroczny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość. W tym roku, roku - delikatnie mówiąc - wyzwań, które nie mają precedensu w najnowszej historii, owo potwierdzenie siły i jakości marki oraz biznesu szczególnie zyskuje na znaczeniu.

Jak znaleźliśmy się na liście Forbes'a?

Wyniki rankingu „Diamenty Forbes'a 2021" zostały opracowane w redakcji Forbesa na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firmy. Wśród kluczowych kryteriów znalazły się m.in. wyniki finansowe za lata 2015 - 2019, wartość majątku, historia płatnicza, wiarygodność płatnicza czy brak negatywnych zdarzeń prawnych. 

Firmy z grona „Diamentów Forbes'a" podzielone zostały na 16 województw, a w ramach każdego z nich na kolejne trzy kategorie - według poziomu przychodów: 5-50 mln złotych, 50-250 mln złotych oraz powyżej 250 mln złotych.

"Diamenty Forbes'a 2021" to potwierdzenie wiarygodności wśród partnerów biznesowych.

Tytuł „Diament Forbes'a 2021" jest dowodem znalezienia się w gronie najlepszych firm w Polsce z czego bardzo się cieszymy.

Gratulujemy i dziękujemy całemu zespołowi DACPOL, bez którego ten sukces nie byłby możliwy oraz serdecznie dziękujemy wszystkim naszym klientom za współprace i okazane nam zaufanie.

Tagi: Dacpol Forbes