Wiadomości 3 kwi
 D+H Polska z dwoma nagrodami Top Builder

27 marca 2018 r. w Centrum Olimpijskim w Warszawie odbyła się uroczysta gala wręczenia statuetek Top Builder. Jest to jedna z najbardziej prestiżowych nagród branży budowlanej w Polsce, przyznawana z inicjatywy miesięcznika „Builder” już od 10 lat. Wyróżniane są innowacyjne i nowoczesne produkty, rozwiązania, a także przykłady inspirujących realizacji.

Za przykład takich unikatowych i innowacyjnych rozwiązań komisja konkursowa uznała dwa produkty z oferty D+H Polska. Otrzymaliśmy zatem dwie statuetki Top Builder – za TSZ-200 oraz za sygnalizatory akustyczne i akustyczno-głosowe wbudowane w obudowę czujek Protec serii 6000. TSZ-200 to zasilacz i jednocześnie centrala przeznaczona do sterowania, monitorowania i zasilania urządzeń przeciwpożarowych stosowanych w systemach kontroli rozprzestrzeniania dymu i ciepła oraz wentylacji pożarowej. Co ważne, rozwiązanie zostało opracowane przez zespół z Polski, dlatego nagroda szczególnie nas cieszy. Drugi produkt, czyli sygnalizatory akustyczne i akustyczno głosowe wbudowane w obudowę czujek, to jedyne tego typu rozwiązanie na rynku z certyfikatem CNBOP. Łącząc w sobie funkcję dwóch urządzeń pozwala na optymalizację kosztów systemy sygnalizacji pożarowej.

Zgłaszane w konkursie Top Builder propozycje podlegają dwuetapowej weryfikacji, w toku której oceniane są pod względem jakości, innowacyjności, parametrów technicznych, zastosowania oraz wpływu na środowisko naturalne. Dodatkowo brane są pod uwagę rekomendacje laboratoriów oraz jednostek certyfikujących, a nawet takie aspekty jak konkurencyjność rozwiązań czy okres, na jaki udzielana jest gwarancja. Firma D+H Polska ma na koncie już 4 statuetki Top Builder, poprzednie przyznane w latach 2010 i 2013. 

gift