Wiadomości 20 gru
D+H Polska
D+H na targach BAU w Monachium

fot. D+H Polska

Cyfrowe, sieciowe, integralne i inteligentne – właśnie takie mają być rozwiązania prezentowane przez D+H na nadchodzących targach BAU w Monachium. Jest to jedno z największych wydarzeń w branży budowlanej skupiające producentów systemów i materiałów budowlanych, a także inwestorów, projektantów i architektów z całego świata.

Projekt stoiska D+H zakłada wyodrębnienie kilku stref, na których przykładzie będzie zaprezentowane zastosowanie i sposób działania poszczególnych produktów i systemów. W odpowiednio zaaranżowanej przestrzeni zobaczymy m.in. system oddymiania grawitacyjnego, oddymianie szybu windowego, automatykę okienną wykorzystaną do naturalnej wentylacji, a także innowacyjne rozwiązania z zakresu zasilania i kontroli tego typu systemów.

Polskie akcenty w Monachium

W centralnej części stoiska znajdzie się TSZ-200, czyli centrala przeznaczona do systemów wentylacji pożarowej, która została opracowana i wprowadzona na rynek przez D+H Polska. Polskich akcentów na stoisku globalnej marki D+H znajdziemy więcej – kompaktowy napęd VCD będzie uchylał skrzydło okna wykonanego na systemie Aluprof przez firmę Amberline z Kołobrzegu, a nowa funkcja napędu okuć okiennych BDT zostanie zaprezentowana na stolarce dostarczonej przez firmę Vikking z Białej Podlaskiej – przy jej produkcji wykorzystano rozwiązania marek Aluplast i Winkhaus. Siłowniki D+H znajdziemy także na stoiskach producentów stolarki okiennej. Na szczególną uwagę zasługuje okno strukturalne sterowane ukrytymi napędami D+H, które w swojej przestrzeni wystawienniczej zaprezentuje Ponzio Polska.

Międzynarodowa kooperacja

D+H po raz pierwszy w ramach targów BAU zorganizuje dni tematyczne poświęcone poszczególnym krajom, w których oferuje swoje rozwiązania i produkty. Dzięki temu każdego dnia na stoisku D+H będzie można spotkać specjalistów i przedstawicieli grupy działających w różnych częściach świata, m.in. w Austrii, Dani, Szwecji, Holandii, Portugalii, Rosji czy Turcji. Dzień Polski zaplanowano na wtorek 16 stycznia.

D+H
Hala B1, stoisko 420
Targi BAU 2019
14-19 stycznia 2019 r.
Monachium, Niemcy

D+H Polska

gift