Wiadomości 29 maj
Atest Gaz
Czujnik Atest Gaz w PCC Rokita Brzeg Dolny

Dostawa czujników tlenku etylenu oraz tlenku propylenu do PCC Rokita Brzeg Dolny. Współpraca z przemysłem w Polsce.

W okresie ostatnich 3 miesięcy na nowo budowane oraz modernizowane instalacje technologiczne w PCC Rokita Brzeg Dolny, dostarczone zostały systemy Atest Gaz, wykrywające obecność niebezpiecznych stężeń tlenku etylenu oraz tlenku propylenu. W ramach inwestycji, na obiekcie zamontowane zostały czujniki Sigma Smart wraz z odpowiednio skonfigurowanymi Jednostkami Sterującymi oraz sygnalizatorami optycznymi SOLED3, przeznaczonymi do pracy w strefach zagrożenia wybuchem.

Firma Atest Gaz dba o bezpieczeństwo w PCC Rokita począwszy od 2005 r., kiedy to zostały zainstalowane jedne z pierwszych urządzeń należących do linii produktowej SigmaGas. Od tamtej pory, w zakładach chemicznych PCC Rokita, systemy bezpieczeństwa Atest Gaz są sukcesywnie rozbudowywane, co przyczynia się do stałego podnoszenia poziomu bezpieczeństwa u klienta.

Jesteśmy dumni, że nasze czujniki gazów od tak wielu lat cieszą się bardzo dobrą opinią jednego z wiodących przedsiębiorstw przemysłu chemicznego. Stopień zaawansowania chronionych instalacji procesowych, a także duże wymagania techniczne względem systemów bezpieczeństwa powodują, że możemy stale podnosić nasze kwalifikacje i jakość produktów.

Bardzo cenimy sobie współpracę z zaawansowanymi technologicznie przedsiębiorstwami przemysłowymi, w tym chemicznymi, w Polsce. Doświadczenia zdobyte w pracy z Państwem są dla nas wskazówkami do dalszego rozwoju. Taka współpraca przekłada się na nowe rozwiązania i produkty oraz podnosi ich jakość techniczną. Dzięki temu stale rośnie poziom zaawansowania technologicznego naszych urządzeń, a to z kolei umożliwia nam konkurowanie z zagranicznymi potentatami w detekcji gazów. Dziękujemy.

 Przejdź na stronę Atest Gaz

Atest Gaz

gift