Wiadomości 18 paź
CentroClima głównym partnerem XX-stej Gali Finałowej Biznes Ligi

fot. CentroClima

Nasza wieloletnia współpraca z największym, polskim organizatorem elitarnych rozgrywek piłkarskich i siatkarskich zaowocowała obecnością CentroClimy jako głównego partnera wydarzenia – XX-stej Gali Finałowej Biznes Ligi.

6 października, podczas udziału w imprezie podsumowującej sportowy sezon wiosna-lato można było zobaczyć nas nie tylko na roll-upach czy bannerach. Ale również dzięki filmom prezentującym naszą sylwetkę, odtwarzanym na wszystkich odbiornikach znajdujących się w lokalu Stara Zajezdnia, w Krakowie. Aktywnie zaangażowaliśmy się również w zapewnienie dobrego klimatu zabawy, organizując wraz z Biznes Ligą konkurs, w którym do wygrania był oczyszczacz powietrza z funkcją 4-stopniowej filtracji powietrza. Dzięki naszemu corocznemu wsparciu w organizację wydarzenia, znaleźliśmy się wśród głównych partnerów takich jak Totolotek, Toyota czy R-GOL.com.

Biznes Liga już od 21 sezonów prowadzi rozgrywki ligowe dla firm w Krakowie, angażując obecnie 140 zespołów, reprezentujących największe krakowskie przedsiębiorstwa. Zwieńczeniem trudów sportowej rywalizacji są uroczyste gale finałowe, odbywające się w prestiżowych, krakowskich klubach. Eventy Biznes Ligi co roku dostarczają wszystkim gościom niezapomnianych wrażeń poprzez swój rozbudowany program rozrywkowo-artystyczny. W tym roku o muzyczną oprawę XX-stej Jubileuszowej Gali zadbał Mrozu, natomiast gościem specjalnym został Sebastian Mila. Honorowy patronat nad całym wydarzeniem objął Prezydent Miasta Krakowa – Jacek Majchrowski.

Więcej zdjęć z gali, wykonanych przez Mariolę Janczurę i Piotra Jakubka, znajdziecie na profilach Biznes Ligi

Tagi: CentroClima
CentroClima

CentroClima https://www.centroclima.pl

Już od 10 lat realizujemy najbardziej wymagające projekty w zakresie wentylacji, klimatyzacji i ogrzewania. Nasze instalacje to wygoda pracy i odpoczynku ludzi w całym kraju. Doradzamy, projektujemy, montujemy i serwisujemy. Elastycznie dopasowujemy rozwiązania do potrzeb klienta, zawsze poszukując optymalnej relacji ceny do jakości. Niezależnie od tego, czy pomagamy w budowie nowoczesnej hali produkcyjnej w Warszawie, czy instalujemy klimatyzację w małym, rodzinnym hotelu w Zakopanem – wszędzie angażujemy całą naszą wiedzę i doświadczenie z myślą o zadowoleniu naszych klientów.