Wiadomości 15 maj
WIENKRA

Firma WIENKRA, będąca liderem wśród dystrybutorów urządzeń klimatyzacyjnych w Polsce przygotowała zestawienie najlepszych klimatyzatorów 2019.

Wienkra wytypowała następujące hity klimatyzacyjne na rok 2019:

 Klimatyzator Mitsubishi Electric MSZ-HR 

W kwietniu tego roku Mitsubishi Electric wprowadziło na rynek nową serię klimatyzatorów naściennych z segmentu Economy – MSZ-HR. Urządzenia serii HR pracują w oparciu o ekologiczny czynnik chłodniczy R32, który, w porównaniu z dotychczas stosowanym czynnikiem R410A, posiada znacznie niższy potencjał tworzenia efektu cieplarnianego i nie ma wpływu na warstwę ozonową. Zaawansowana technologia inwerterowa Mitsubishi Electric gwarantuje wysoką oszczędność energii – wszystkie modele serii posiadają klasę energetyczna A++ dla trybu chłodzenia i A+ dla ogrzewania. Jednostki wewnętrzne MSZ-HR cechuje minimalistyczny design i kompaktowe wymiary, pozwalające na instalację w mniejszych, węższych przestrzeniach. Sterowane są za pomocą intuicyjnego pilota bezprzewodowego lub – opcjonalnie – za pośrednictwem urządzeń mobilnych, takich jak laptop, tablet czy smartfon, przy użyciu opcjonalnego interfejsu Wi-Fi oraz opartej na rozwiązaniu chmurowym aplikacji MELCloud. Jednostki mogą być wykorzystane zarówno w układach pojedynczych, jak i multi split.

Zapytaj handlowca o Klimatyzator Mitsubishi Electric MSZ-HR

 

Klimatyzator Gree LOMO ECO

Klimatyzator Lomo Eco czyli flagowy model Gree w serii urządzeń Standard. Duża niezawodność i prostota działania, połączone z wyjątkowo atrakcyjną ceną, czynią go najbardziej popularnym i najchętniej kupowanym klimatyzatorem Gree. Dzięki stylowemu panelowi przedniemu idealnie komponuje się on zarówno w domach, jak i biurach. Wysoka klasa energetyczna (A++ przy chłodzeniu, A+ przy grzaniu) oraz funkcja oszczędzania energii w połączeniu z cichą pracą tworzą kompletne urządzenie. Poza standardowymi funkcjami, Lomo Eco wyposażony jest w odczyt temperatury z pilota oraz funkcję +8 stopni.

Zapytaj handlowca o Klimatyzator Gree LOMO ECO

 

Klimatyzator SEVRA ECOMI 

SEVRA to nowa marka klimatyzatorów. Flagowym modelem marki jest Ecomi – klimatyzator naścienny z serii urządzeń pokojowych RAC. Ecomi stanowi idealne połączenie atrakcyjnej ceny i zaawansowanych technologii, gwarantujących wysoki komfort użytkowania oraz najwyższym poziomie filtracji powietrza.

Dowiedz się więcej na temat marki SEVRA

Ecomi, podobnie jak wszystkie jednostki Sevra, pracuje w oparciu o ekologiczny czynnik chłodniczy R32, który posiada niski współczynnik tworzenia efektu cieplarnianego i nie ma wpływu na warstwę ozonową. Cała seria oferuje szeroki wybór funkcji i trybów: między innymi funkcję samooczyszczania, autodiagnostykę, tryb cichej pracy, tryb snu, tryb turbo, czy programator czasowy. Posiada wbudowany moduł WiFi, który umożliwia sterowanie jednostką z poziomu smartfona, tabletu i komputera z dowolnego miejsca na świecie. W standardzie znajduje się także zaawansowany jonizator Cold Plasma, zapewniający skuteczną ochronę przed szkodliwymi substancjami i nieprzyjemnymi zapachami. Nowoczesny panel przedni jednostki naściennej, ze srebrnymi detalami i wyświetlaczem LED, dobrze komponuje się z wystrojem każdego wnętrza. Zaawansowana technologia, najwyższa jakość wykonania, wysoki poziom filtracji oraz dodatkowe funkcje klimatyzatorów tej serii powodują, iż jest najlepszym wyborem na nadchodzący sezon.

Seria Ecomi obejmuje 4 modele o wydajnościach chłodniczych od 2,6 kW do 7,0 kW – wszystkie posiadają klasę energetyczną A++ dla chłodzenia i A+ dla grzania.

Zapytaj handlowca o klimatyzator SEVRA ECOMI 

 

Klimatyzator LG Standard

W klimatyzatorach LG Standard zastosowano najnowocześniejszą technologię. Wysokowydajna sprężarka inwerterowa, zapewnia wysoką efektywność i niski hałas, a jej trwałość potwierdza 10-letnia gwarancja. Inwerterowa sprężarka płynnie dostosowuje swoją wydajność, aby utrzymywać wymaganą temperaturę w pomieszczeniu. Ponadto sprężarka inwerterowa pracuje w najbardziej efektywnym zakresie działania, co pozwala oszczędzić więcej energii niż w przypadku konwencjonalnej sprężarki. Technologia LG Dual Inverter dzieki trybowi wysokiej wydajności pozwala na szybkie schłodzenie pomieszczenia oraz większy zasięg strugi zimnego powietrza nawiewanego przez klimatyzator. Kompaktowa budowa klimatyzatora LG, ułatwia instalację urządzenia w pomieszczeniu. Wysuwany filtr pozwala na łatwe i szybkie czyszczenie. Wyświetlacz na panelu frontowym umożliwia sprawdzenie zużycia energii. Przez zastosowanie specjalnej konstrukcji łopatek wentylatora jednostki wewnętrznej i sprężarki inwerterowej zredukowano hałas klimatyzatora przy utrzymaniu płynnej pracy.

 

Zapytaj handlowca o klimatyzator LG S12EQ

 

Klimatyzator Toshiba SEYIA

W ofercie marki Toshiba na rok 2019 pojawiła się nowa seria klimatyzatorów naściennych na czynnik chłodniczy R32 – Seiya. Wysoka efektywność energetyczna została osiągnięta dzięki przeprojektowanemu wymiennikowi ciepła i nowemu wirnikowi wentylatora. Nowością w Seiya jest samoczyszczący się wymiennik ciepła, który jest dodatkowo pokryty specjalną powłoką zapobiegającą rozwojowi pleśni i osadzaniu się kurzu. Jednostki wewnętrzne charakteryzują się elegancką stylistyką - posiadają nowoczesną, lekko zaokrągloną formę z błyszczącą powierzchnią przedniego panelu i stylowym podświetleniem LED.

Zapytaj handlowca o klimatyzator Toshiba Seiya

 

Klimatyzator Hitachi Summit

Wysoka sprawność i niskie nakłady konserwacyjne.  Filtr węglowy absorbuje drobne cząsteczki kurzu i pyłków, dostarczając świeże, czyste powietrze. Aby utrzymać jakość powietrza, filtr można łatwo wyczyścić wilgotną ściereczką lub odkurzaczem. Tryb Eco skutecznie utrzymuje idealną temperaturę, zapewniając oszczędność energii, która zaowocowała sezonową sprawnością energetyczną modeli serii Summit na poziomie A+. Gdy na zewnątrz jest chłodniej, system pomp ciepła zapewnia ogrzewanie niskotemperaturowe przy minimalnej konserwacji. W łagodniejszych klimatach może nawet zastąpić alternatywne systemy ogrzewania.

Zapytaj handlowca o klimatyztor Hitachi Summit

 

 Klimatyzator Daikin FTXB-C Sensira +

 

Nowością na sezon 2019 w ofercie marki Daikin jest jednostka naścienna split FTXB-C Sensira+, oferująca wysoką efektywność i idealny komfort użytkowania, zachowując przy tym korzystny stosunek jakości do ceny. Dzięki zastosowaniu czynnika chłodniczego R32, urządzenia z serii Sensira+ są przyjazne dla środowiska i niedrogie w utrzymaniu. Charakteryzują się bardzo niskim poziomem głośności – dzięki ciśnieniu akustycznemu na poziomie do 21 dB(A) praca jednostki wewnętrznej jest prawie niesłyszalna. Czyste i zdrowe powietrze zapewnia tytanowo-apatytowy filtr dezodorujący, który usuwa z powietrza cząstki kurzu i rozkłada zapachy, a także dezaktywuje szkodliwe substancje, takie jak bakterie, wirusy i alergeny. Płaski, atrakcyjny panel przedni jednostki ściennej idealnie komponuje się z wystrojem każdego wnętrza i dodatkowo jest łatwy w czyszczeniu. Dysponując aplikacją Daikin Online Controller, możliwe jest sterowanie i monitorowanie pracy klimatyzatora z dowolnego miejsca przez internet.

Zapytaj handlowca o Klimatyzator Daikin FTXB-C Sensira +

 

 Największy showroom klimatyzatorów w Polsce

Zapraszamy do największego salonu klimatyzatorów i pomp ciepła w Polsce, gdzie można zobaczyć najlepsze urządzenia na rynku. Salon znajduje się w Krakowie przy ul. Kotlarskiej 34a w siedzibie firmy Wienkra. 

 

 Zapraszamy do kontaktu