Wiadomości 24 maj 2019
Alfaco
Alfaco Polska Sp. z o.o. na 12 miejscu wśród laureatów "Diamenty Forbes 2019"

fot. Alfaco

Firma Alfaco Polska Sp. z o.o., należąca do Grupy Carel, po raz trzeci znalazła się wśród laureatów prestiżowej nagrody Diamenty Forbes, zajmując 12 miejsce w województwie dolnośląskim oraz 202 miejsce w Polsce.

Już po raz dwunasty redakcja miesięcznika „Forbes”  wraz z firma Bisnode Polska opracowała zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w kraju. Na liście Diamentów znalazły się więc przedsiębiorstwa, które osiągnęły największy przeciętny roczny wzrost wartości. Alfaco Polska Sp. z o.o. znalazła się wśród ocenianych firm o przychodach od 50 do 250 mln PLN.

Pod uwagę brano firmy, które złożyły w terminie raporty do Krajowego Rejestru Sądowego w 2017 roku. Na tej podstawie powstała baza blisko 1,5 tys. przedsiębiorstw, którym w tym roku wywiadownia przyznała pozytywny rating wiarygodności (na podstawie wskaźników EBIT i ROA), mają wysoką płynność bieżącą i nie zalegają z płatnościami. Przedsiębiorstwa spełniające wszystkie te warunki musiały również wykazać się dodatnim wynikiem finansowym oraz wartością kapitałów własnych.

Zamknij Kup klimatyzator z instalacjąw Twoim mieście Kup klimatyzator z instalacją w Twoim mieście