Wiadomości 19 wrz
Viessmann
Akademia Viessmann nabór uzupełniający do 28 września 2018

fot. Viessmann

Akademia jest szkołą płatną, ale w ramach nauki otrzymasz sporo korzyści.

 

  • zdobędziesz tytuł i dyplom: Technika urządzeń i systemów energetyki odnawialnej
  • za darmo zdobędziesz certyfikaty uprawniające do montażu urządzeń firmy Viessmann
  • możesz zaoszczędzić od 8 650 zł do nawet 11 150 zł jeśli będziesz chciał uzyskać certyfikat: Certyfikowany Instalator OZE(dla wszystkich 5-ciu Odnawialnych Źródeł Energii) – absolwenci Akademii Viessmann zwolnieni są ze Szkoleń podstawowych i Egzaminów państwowych dla każdego OZE, które „normalnie” są obowiązkowe i płatne; aby otrzymać certyfikaty wystarczy złożyć wniosek i wnieść opłatę za wydanie certyfikatów.
  • pewna przyszłość – eksperci spodziewają się prawdziwego boomu na instalacje OZE i powstanie ok. 70 000 nowych miejsc pracy

Certyfikaty potwierdzają kwalifikacje do wykonywania następujących instalacji OZE:

  • kolektorów słonecznych
  • systemów fotowoltaicznych
  • pomp ciepła
  • płytkich systemów geotermalnych

Certyfikat wydawany jest dla danego źródła energii oddzielnie – można więc uzyskać maksymalnie 5 certyfikatów.
Egzaminy przeprowadza Urząd Dozoru Technicznego (UDT), który również wydaje certyfikaty. Opłaty UDT uzależnione są od średniego wynagrodzenia w kraju (10% wysokości przeciętnego wynagrodzenia).

Nie tracisz czasu na dojazdy do szkoły

Zajęcia w Akademii w minimalnym stopniu ingerują w twoje codzienne sprawy, bo w zdecydowanej większości prowadzone są w systemie on-line – na żywo, w godzinach wieczornych: od 19:00. A, zajęcia praktyczne odbywają się w wybrane soboty i niedziele – w jednym z oddziałów szkoły wybranym przez Słuchacza: Wrocław, Mysłowice, Piaseczno, Komorniki.

Żeby uczestniczyć w wykładach 0n-line, wystarczy usiąść wygodnie w fotelu, włączyć komputer i zalogować się na platformie wykładów. Jeśli w czasie wykładu będziesz miał pytania, możesz je przekazać prowadzącemu za pomocą czatu – na żywo.
Za pomocą czatu możesz również porozmawiać z innymi uczestnikami wykładu…

Zdobędziesz wiedzę

Wiedzę teoretyczną i praktyczną potrzebną do tego, żeby stać się profesjonalistą w systemach Odnawialnych Źródeł Energii (OZE), jak również w szeroko pojętej technice grzewczej.

Twoją wiedzę i umiejętności potwierdzać będą odpowiednie dokumenty państwowe. Absolwenci Akademii Viessmann mogą łatwo uzyskać certyfikaty: Certyfikowany Instalator OZE – bez dodatkowych szkoleń i znacznie taniej.

Jeśli masz wykształcenie średnie, po ukończeniu Akademii uzyskasz świadectwo państwowe potwierdzające Twoje kwalifikacje zawodowe oraz tytuł i dyplom: Technika urządzeń i systemów energetyki odnawialnej
Jeśli masz wykształcenie zawodowe – możesz otrzymać świadectwo państwowe potwierdzające Twoje kwalifikacje zawodowe.

Uzyskasz kwalifikacje zawodowe, do:
Montażu urządzeń i systemów energetyki odnawialnej (B.21), oraz do
Eksploatacji urządzeń i systemów energetyki odnawialnej (B.22)

Więcej informacji o Akademii Viessmann

Zapisz się 

 

Viessmann

gift