Wiadomości 29 maj
Alfaco
30-lecie Alfaco Polska

13 maja 2023 roku w niezwykłej scenerii Hotelu Heron Live Spa w Gródku nad Dunajcem, odbyła się uroczysta Gala uświetniająca obchody Jubileuszu 30-lecia obecności marki Alfaco Polska na polskim rynku.

Wydarzenie było doskonałą okazją do spotkań i podróży przez 30 lat działalności Alfaco w branży HVAC/R. Z tej okazji zaproszono na uroczystość pracowników, partnerów biznesowych i przyjaciół marki, chcąc tym samy podziękować za wieloletnią współpracę. Otwarcie spotkania rozpoczęła multimedialna wystawa zdjęć przy akompaniamencie kwartetu smyczkowego.

Wieczorną galę poprowadził znany dziennikarz i prezenter telewizyjny Pan Maciej Orłoś, podsumowując najważniejsze momenty dla rozwoju firmy, określające jakim dziś przedsiębiorstwem jest Alfaco. Gospodarz jubileuszowej uroczystości, Prezes Zarządzający Alfaco Polska Sp. z o.o. Jarosław Baranczenko, w wystąpieniu podziękował wszystkim gościom za wspólne kreowanie branży, wręczając symboliczne logo ze srebra. Nie zabrakło wzruszeń i emocjonujących chwil. Wieczór uświetnił koncert zespołu Need For Strings z mocnym rokowym i smyczkowym brzemieniem. Po koncercie zabawa trwała przez całą noc.

Wybór miejsca na galę nie był przypadkowy. Filozofia jaką kieruję się Heron Live Spa jest bliska filozofii Alfaco, gdzie każdy Klient jest niezwykle ważny i inspirujący dla biznesu. Niezapomniane i harmonijne widoki wzgórz w otoczeniu Jeziora Rożnowskiego były najtrafniejszym wyborem na tak ważne wydarzenie.

Otaczamy się ludźmi, którzy myślą przyszłościowo, świadomie i z wizją, ludźmi którzy są profesjonalistami, ponieważ Alfaco to nie tylko opcja, to marka własna”, z takim przesłaniem określającym serce firmy zakończyło się wydarzenie. Każde takie spotkanie potwierdza, że Alfaco współpracuje z gronem wartościowych osób, dlatego spółka nie zwalnia tempa i nadal będzie realizować śmiałe cele rozwijając branżę HVAC/R.

Tagi: ALFACO