Promocje 16 maj
DAIKIN
Stylowy konkurs Daikin

fot. Daikin

Kup jeden z klimatyzatorów Daikin i wygraj metamorfozę wnętrza! Zrób zdjęcie wybranego wnętrza i prześlij je do DAIKIN wraz z uzasadnieniem dlaczego właśnie to wnętrze powinno przejść metamorfozę. Najciekawsze zgłoszenie wybrane przez komisję konkursową otrzyma nagrodę główną: metamorfozę wnętrza o łącznej wartości 40 000 zł! Dodatkowo pięć wyróżnionych zgłoszeń zostanie nagrodzone oczyszczaczem MC70L firmy DAIKIN.

Kup jeden z klimatyzatorów Daikin i weź udział w konkursie!

Nie czekaj, już teraz zapewnij całoroczny komfort sobie i swoim bliskim kupując jedno z urządzeń klimatyzacyjnych Daikin. Pamiętaj żeby zachować dowód zakupu! Listę urządzeń biorących udział w promocji znajdziesz poniżej. 

Urządzenia objęte promocją

Wypełnij formularz konkursowy

Zwlekasz z długo odkładanym remontem salonu? Najstarsza córka wyrosła już z tapety w różowe misie? Zrób zdjęcie wybranego wnętrza i prześlij je do nas wraz z uzasadnieniem dlaczego to właśnie wnętrze powinno przejść metamorfozę. 

Formularz konkursowy

Wygraj metamorfozę wnętrza!

Najciekawsze zgłoszenie wybrane przez komisję konkursową otrzyma nagrodę główną: metamorfozę wnętrza o łącznej wartości 40 000 zł! Dodatkowo pięć wyróżnionych zgłoszeń nagrodzimy oczyszczaczem MC70L firmy DAIKIN.

Czas trwania konkursu: 15.05 do 30.06.2018 r.

Regulamin "Stylowy konkurs Daikin"

Zarejestruj swój produkt

Wejdź na stronę https://standbyme.daikin.pl/pl/ i zarejestruj zakupiony produkt. Za zakończoną rejestrację otrzymasz dodatkowo +6 miesięcy gwarancji. 

Zarejestruj produkt

gift