Promocje 8 maj
VTS
Nagrzewnice VOLCANO i kurtyny WING z silnikiem AC - nowa wiosenna promocja

fot. VTS

Nagrzewnice oraz kurtyny z silnikami AC dostępne są w ofercie jako alternatywa dla bardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń z silnikami EC. Wiosną w obniżonej cenie.

Nasi klienci mogą wybierać między prostymi w obsłudze i nieco tańszymi w zakupie urządzeniami z silnikami AC, a energooszczędnymi i ekonomiczniejszymi w dłuższej eksploatacji nagrzewnicami z nowoczesnymi silnikami EC. Nasi klienci, poza szerokim wyborem urządzeń, mogą dokonać ich zakupu w promocyjnej cenie. Wiosenna promocja obowiązuje na kurtyny powietrzne WING, nagrzewnice wodne VOLCANO oraz dedykowaną do ich obsługi automatykę. Dodatkowo, dokonując zakupu urządzenia WING lub VOLCANO na naszych klientów czeka darmowa dostawa na terenie Polski.

 

Sprawdź nowe ceny w VTS e-shop

 

VTS jest producentem zaawansowanych technicznie produktów dla branży HVAC wykorzystującym innowacyjne technologie w obszarze badań projektowych, produkcji i logistyki. Masowa skala produkcji umożliwia oferowanie urządzeń w konkurencyjnych cenach przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów jakościowych.

Jan Paluch, E-commerce Manager, jan.paluch@vtsgroup.com, phone: +48605055794

 

Tagi: VTS VOLCANO WING