Oferta archiwalna
Praca 8 maj 2018
Praca | Mercor | Pracownik ogólnobudowlany | Cieplewo

„MERCOR” S.A. jest firmą inżynierską, działającą na rynku biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych dla budownictwa. Wraz z ośmioma spółkami zależnymi tworzymy międzynarodową grupę kapitałową, która jest jednym z liderów europejskiego rynku. Coraz częściej zaznaczamy naszą obecność także poza Europą, m.in. w Azji, Afryce czy Ameryce Południowej.

Pracownik ogólnobudowlany

Miejsce pracy: Cieplewo (pow. gdański)
Region: pomorskie

Zakres obowiązków:
  • Montaż urządzeń prototypowych przeznaczonych do badań;
  • Montaż ścian;
  • Montaż urządzeń przeciwpożarowych w ścianach;
  • Montaż instalacji przyłączeniowych.

Wymagania:

  • umiejętność murowania, stawiania ścian G-K, podłączenia kanałów wentylacyjnych i oddymiających,
  • doświadczenie zawodowe minimum 3 lata,
  • uczciwość i rzetelność,
  • elastyczność, zmysł organizacyjny, pozytywne usposobienie.

Oferujemy:

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenia z premią;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • zakwaterowanie;
  • opiekę medyczną;
  • narzędzia i odzież roboczą;
  • samochód służbowy;
  • dużą niezależność i samodzielność w działaniach.