Åke&Ole - Odcinek 3 | Vaillant Polska

5 mar Pompy ciepła Vaillant naprawdę prezentują się znakomicie. Małe wymiary, a duża wydajność. Åke ma ochotę na zmianę, a Ole nie rozumie już świata.

Zawory elektroniczne ALFACO-CAREL E2V-Z dla chłodnictwa | Wydajność na najwyższym poziomie | Nowości chłodnictwo 2018

2 mar Nowy model zaworów rozprężnych E2V-Z dołączył do rodziny zaworów Carel EXV. Zawory CAREL E2V-Z zaprojektowane zostały z myślą o chłodnictwie. Jest to wydajne i proste rozwiązanie przeznaczone do mebli i mroźni dla centralnych systemów CO2. Najwyższa jakość zaworów CAREL sprawia, że mogą być śmiało stosowane w przypadku dużej wilgotności otoczenia.

Konkurs na Najciekawszy Produkt 2018 w kategorii klimatyzacja wygrywa klimakonwektor Double zgłoszony przez firmę Alexa Dystrybucja

1 mar Klimakonwektor DOUBLE to kompaktowe urządzenie o głębokości zaledwie 250 mm, zapewniające utrzymanie wysokiej jakości powietrza w pomieszczeniach takich jak: mieszkania, domy, hotele, apartamenty czy internaty. Dzięki zaawansowanemu systemowi sterowania możliwe jest w wybranych okresach darmowe chłodzenie i ogrzewanie (freecooling i freeheating). Wszystko to w jednej kompaktowej...

FläktGroup | Zobaczcie najnowszy film

28 lut Powietrze to jeden z najistotniejszych elementów w naszym życiu. Od tego zależy nasze zdrowie i dobre samopoczucie. W FläktGroup wprowadzamy innowacje, aby opracować najlepsze w branży technologie, aby wykorzystać powietrze w naszych domach i miejscach pracy.
gift