Wiadomości 18 mar 2021

Podobnie, jak w ubiegłym roku, Midea została wyróżniona Złotym Godłem w Ogólnopolskim Konkursie Laur Klienta. Marka nie traci swojej pozycji w kategorii „Jakość i innowacyjność – klimatyzatory”.

Laur Klienta to prestiżowy, ogólnopolski sondaż, w którym decydują klienci. Konkurs zrzesza liderów rynku w różnych kategoriach. Tak, jak w ubiegłym roku, JAKOŚĆ I INNOWACYJNOŚĆ KLIMATYZATORÓW została zauważona i doceniona przez Polaków właśnie w marce Midea. Warto podkreślić, iż od wielu lat w klasyfikacji światowej, biorąc pod uwagę sprzedaż detaliczną tych urządzeń, Midea to nr 1. Jesteśmy dumni, że jako firma Zymetric możemy być jedynym dystrybutorem tych rozwiązań.

Midea to przede wszystkim lider innowacji. Marka jako pierwsza na świecie wprowadziła w pełni zautomatyzowane profesjonalne linie montażu (fabryki 4.0), na których powstają m.in. główne płyty klimatyzatorów, piloty, kompresory i wymienniki. Nad urządzeniami pracuje setki robotów, które w integracji z ludźmi, a także technologiami informacyjnymi i Internetem dają zaskakujące efekty. Takie rozwiązanie to zwiększona wydajność produkcji przy mniejszej interwencji człowieka, co przekłada się na jakość tworzonych produktów. Ich zdawalność zapisuje się na poziomie 99,9,%. Czy wiesz, że jeden pilot do klimatyzacji powstaje zaledwie w 7 sekund?!

Certyfikat Laur Klienta to potwierdzenie, że Polacy również dostrzegają ogromny potencjał marki Midea.

Dziękujemy!

Tagi: Midea