Wiadomości 27 sie
Zehnder

Pył stanowi dla wielu przedsiębiorstw codzienny i ciągły problem: Nieprzerwane procesy skutkują tworzeniem się pyłu, który wskutek ciągłych ruchów unosi się w powietrzu. Cząstki pyłu napływają dodatkowo z zewnątrz. Nawet regularne czyszczenie budynku nie jest w stanie całkowicie zniwelować tego problemu.

Zalety Zehnder Clean Air Solutions:

Państwa klienci otrzymają czyste towary zawsze na czas.

Znaczące zmniejszenie cząstek pyłu o nawet 90% przyczynia się do zachowania czystości dostarczanych i magazynowanych towarów klienta. Można w pełni polegać na szybkiej dostawie, zagwarantowanej dzięki spójnym i płynnym procesom.

Stała gotowość do kontroli

Otoczenie spełnia wysokie standardy, których przestrzeganie jest wymagane przez zewnętrznych kontrolerów. Wymogi dotyczące higieny i czystości są na bieżąco spełniane przy nakładzie pracy mniejszym nawet o 70%. Liczba cząstek pyłu, zarodników i gazów ulega redukcji.

Niższe koszty eksploatacji

Czysty klimat w miejscu pracy sprawia, że liczba cykli czyszczenia, konserwacji i liczba przerw w eksploatacji oraz zużycie energii, a także okresy nieobecności ulegają redukcji. Zehnder wyznacza nowe standardy w każdej z tych dziedzin.

Niezawodne procesy

Ograniczenie zakłóceń procesu połączonych z okresami przestoju o 10% oraz 30% mniej prac związanych z konserwacją dzięki redukcji zanieczyszczenia.

Poprawa wydajności pracowników

Czyste przefiltrowane powietrze ogranicza okresy przestoju spowodowane chorobą o nawet 40%. Redukcja szkodliwych dla zdrowia cząstek pyłu pozwala zachować zdrowie pracowników, co wzmacnia ich motywację, a tym samym wydajność i jakość wykonywanej przez nich pracy.

Niższe zużycie energii

Niższe koszty ogrzewania dzięki cyrkulacji powietrza od sufitu do podłoża oraz niższe koszty eksploatacji zapewnione przez zastosowanie napędu wentylatora EC przyczyniają się do poprawy sprawności energetycznej sięgającej łącznie nawet 30%.

Poprawa renomy i wizerunku Państwa przedsiębiorstwa

Zadowoleni klienci, goście i pracownicy, wydajniejsze procesy i pozytywne wyniki kontroli dzięki czystemu, otoczeniu w miejscu pracy. Połączenie tych czynników przyczynia się do poprawy wizerunku i reputacji przedsiębiorstwa.

Wzrost konkurencyjności

Redukcja zanieczyszczenia i poprawa efektywności procesów zapewnia niezawodną, punktualną dostawę czystych towarów. Długofalowa optymalizacja przyczynia się dodatkowo do wzrostu konkurencyjności.

Dzięki modelowi serwisowemu Zehnder nie inwestują Państwo w drogie urządzenia, lecz w czyste powietrze.

Rozwój elektromobilności w Polsce - TAURON i KGHM podpisują list intencyjny

22 paź 1
Wiadomości Rozwój elektromobilności w Polsce - TAURON i KGHM podpisują list intencyjny
Gregory
Gregory
Brawo za inicjatywe. Widac machina ruszyła. Na dniach przeciez tez wyszla informacja o green way'u i nowym inwestorze EBI dzieki ktoremu w... - 27 paź