Wiadomości 9 mar 2023
Iglotech
Z Iglotech do Wietnamu

Grupa Iglotech już po raz kolejny zaprosiła Klientów na wspólną wyprawę. Tym razem wybór padł na jedno z najbardziej popularnych i pożądanych miejsc wypoczynkowych na świecie – orientalny Wietnam.

W lutym odbył się długo wyczekiwany wyjazd podczas, którego na naszych Klientów czekało wiele atrakcji, m.in. zwiedzanie tętniącego życiem Hanoi, relaksacyjny rejs po zatoce Ha Long, pobyt na polach ryżowych, przejażdżki skuterami po tętniącym życiem Sajgonie, który zagwarantował niezapomniane wrażenia. Nasi Goście podczas pobytu w Wietnamie mieli również okazję do zapoznania się z tamtejszą kulturą i lokalnym street foodem. Wyprawa marzeń zakończona została czasem relaksu na rajskich plażach rybackiej wioski Muine, z otaczającymi ją bajecznymi wydmami.

Iglotech dzięki realizowanym od wielu lat wyjazdom z Klientami w najdalsze rejony świata, umacnia relacje w sektorze B2B, które nieprzerwanie od 30-lat są dla nas priorytetowym obszarem działania. Pragniemy docenić w ten sposób dotychczasową współpracę z Klientami, podejmujemy kroki by stale ją rozwijać i oferować naszym Partnerom Biznesowym szeroki wachlarz korzyści ze stałej współpracy.

Pełna fotorelacja z wyjazdu Grupy Iglotech na:www.iglotech.com.pl

Tagi: Iglotech