Wiadomości 28 kwi 2023
Z Haier wybiegliśmy w przyszłość!

Pierwsza edycja Biegu Haier zakończona sukcesem! W zainicjowanych przez Haier zmaganiach sportowych w Światowy Dzień Ziemi wzięło udział 150 uczestników, którzy zmierzyli się z różnymi dystansami. Na zwycięzców czekały fantastyczne nagrody, w tym oczyszczacze powietrza Haier Pure Comfort.

Jednak Haier Run – wybiegamy w przyszłość to nie tylko impreza sportowa.
Po ukończonym biegu wszyscy wspólnie uczestniczyli w pikniku rodzinnym z mnóstwem atrakcji dla małych i dużych. Przez cały dzień odbywały się występy wokalno-muzyczne, dostępne były uwielbiane przez dzieci dmuchane tory przeszkód, czy bańki mydlane. Z kolei strefa chillout cieszyła się dużym powodzeniem wśród dorosłych. W dedykowanej sekcji Haier tego dnia prezentowane były najlepsze systemy klimatyzacji i pompy ciepła do budynków mieszkalnych. Wszyscy zainteresowani dowiedzieli się m.in. jaki klimatyzator wybrać do domu oraz jakie dofinansowania można uzyskać na pompy ciepła.

Zorganizowany przez Haier bieg zintegrował całą społeczność Szkoły Podstawowej nr 142 i nie tylko. Powodem był szczytny cel imprezy – dochód z opłat startowych został w całości przekazany na budowę Leśnej Szkoły w Łodzi. Haier od wielu lat z dumą wspiera inicjatywy mające na celu ochronę środowiska i edukację ekologiczną. Jesteśmy dumni, że wspólnie tego dokonaliśmy!

Zobacz pełną foto-relację z wydarzenia na stronach:

https://haier-ac.pl/bieg-haier-run-2023-wybiegamy-w-przyszlosc-rodzinny-bieg-zakonczony-sukcesem/

https://refsystem.pl/aktualnosci/haier-run-podsumowanie