Wiadomości 21 paź 2021
Iglotech
Wyjazd integracyjny w szeregach Iglotech – relacja z wydarzenia

fot. Iglotech

To było jedno z najdłużej wyczekiwanych wydarzeń w Iglotech.

Po niemal dwurocznej przerwie spowodowanej pandemią odbyło się spotkanie integracyjne wszystkich pracowników Grupy Iglotech. Wyjazd do Wdzydz Kaszubskich okazał się fantastyczną przygodą, która pozwoliła nam przenieść się do jakże barwnych czasów PRL-u. Spotkanie rozpoczęliśmy od spływu kajakowego, następnie pełni energii i pozytywnych emocji byliśmy gotowi na wieczorną zabawę, rodem z PRL-u. Podczas tych dwóch dni mieliśmy szansę dłużej porozmawiać ze sobą, uczestniczyć w sportowej rywalizacji podczas spływu, a przy tym poznać nowe twarze, które dołączyły do pracy w szeregach Iglotech i naładować baterie na kolejne miesiące pracy.

Iglotech jako jedna z największych sieci hurtowni HVAC&R w Polsce, posiada oddziały w 13 największych miastach w kraju. W naszych szeregach pracuje wielu doświadczonych specjalistów, inżynierów i handlowców, których codzienna, pełna zaangażowania praca wpływa na efektywność wszystkich procesów w firmie – począwszy od sprzedażowych, a skończywszy na logistycznych. Pracując niemal przez cały rok w rozjazdach lub w oddziałach rozsianych na terenie całej Polski, nie mamy możliwości codziennego kontaktu ze sobą. Tym bardziej spotkania takie jak to, pozwala nam zbudować stabilne i trwałe relacje zawodowe.

- Kultura pracy w Iglotech od zawsze opiera się na ścisłej współpracy między członkami poszczególnych działów w firmie,  wzajemnym szacunku i zaufaniu. To kluczowy element budowania zespołu. Dokładamy wszelkich starań, aby stwarzać jak najlepsze warunki pracy i przyjazną atmosferę – podkreśla prezes Grupy Iglotech, Rafał Ostrowski.

Galeria

Tagi: Iglotech