Wiadomości 1 wrz
Iglotech
Wrześniowe Promocje od Firmy Iglotech: Oszczędzaj na Nowym Wyposażeniu

Lato powoli zbliża się do końca, a z nim również upalne dni. Zbliżający się wrzesień to doskonały moment, aby zastanowić się nad poprawą jakości powietrza w naszych domach oraz przygotować się na zbliżający się okres grzewczy. Firma Iglotech, lider na rynku rozwiązań klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, przygotowała dla swoich klientów atrakcyjne promocje na wiele produktów. Oto, co czeka na Ciebie we wrześniu!

1. Wentylatory Östberg w Promocyjnych Cenach

Jeśli potrzebujesz świeżego powietrza w swoim domu lub biurze, to jest idealny moment, aby zainwestować w wentylatory Östberg. Teraz dostępne są one w promocyjnych cenach, dzięki czemu możesz zadbać o komfort swojego otoczenia, nie wydając fortuny.

Zobacz promocję Zobacz promocję

2. Produkty Östberg w Promocyjnych Cenach

To nie tylko wentylatory! Produkty Östberg to również inne rozwiązania dla Twojego systemu wentylacji. Teraz możesz uzupełnić swoje wyposażenie w niższych cenach, dbając o jakość powietrza w Twoim otoczeniu.

Zobacz promocję

3. Promocja na Pompy Ciepła Neoheat

Planujesz modernizację systemu grzewczego? Wybierz pompę ciepła Neoheat, a Iglotech podaruje Ci wybrany Klimakonwektor model NP marki Neoheat lub zbiornik CWU o pojemności 200/300 litrów za jedyne 1 zł. To doskonała okazja, aby zadbać o wydajne i energooszczędne ogrzewanie.

Zobacz promocję

4. Promocja na Kielicharkę JAV – 1034

Kielicharka JAV – 1034 dostępna jest teraz w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

Zobacz promocję

5. Kupuj Więcej za Mniej – Mocowania w Promocyjnych Cenach

Jeśli planujesz instalację systemu wentylacyjnego lub klimatyzacyjnego, nie zapomnij o odpowiednich mocowaniach. Iglotech oferuje teraz mocowania w promocyjnych cenach, dzięki czemu możesz zainstalować swoje urządzenia bez nadmiernych wydatków.

Zobacz promocję

6. Klimatyzatory KMCDN Nordic w Promocyjnych Cenach

Zbliżający się wrzesień może przynieść jeszcze kilka gorących dni. Nie daj się zaskoczyć letniemu upałowi i skorzystaj z promocyjnych cen na klimatyzatory KMCDN Nordic. Dzięki nim utrzymasz przyjemną temperaturę w swoim domu przez cały rok.

Zobacz promocję

7. Darmowy Nóż Milwaukee przy Zakupie Regulatora Temperatury Eliwell

Jeśli potrzebujesz nowego regulatora temperatury, teraz jest najlepszy moment na zakupy. Do każdego regulatora temperatury Eliwell odbierz nóż Milwaukee za jedyne 1 zł netto. To praktyczny dodatek, który przyda się w wielu sytuacjach.

Zobacz promocję

8. Promocyjne Ceny na Kanały Instalacyjne z Folią Zabezpieczającą

Nie zapomnij o kanałach instalacyjnych z folią zabezpieczającą, które są niezbędne w wielu instalacjach. Teraz dostępne są one w promocyjnych cenach, dzięki czemu możesz zadbać o bezpieczeństwo i wydajność swojego systemu wentylacyjnego.

Nie przegap tych wrześniowych promocji od firmy Iglotech! To doskonała okazja, aby poprawić jakość powietrza w swoim domu, zainwestować w efektywne ogrzewanie lub chłodzenie, oraz zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria i mocowania. Oszczędzaj i ciesz się komfortem przez cały rok!

Zobacz promocję

9. Rabat na Klimatyzatory KMCC

To jeszcze nie koniec! Za każde zakupy klimatyzatorów KMCC o wartości powyżej 3000 zł odbierz rabat o wartości 600 zł na kolejne zakupy. To doskonała okazja, aby skompletować pełne wyposażenie klimatyzacyjne i cieszyć się komfortem w swoim otoczeniu przez cały rok.

Zobacz promocję