Wiadomości 11 wrz
GRUNDFOS
Win&Earn program korzyści dla instalatorów GRUNDFOS

fot. GRUNDFOS

Instalatorze rozwijaj swój biznes – GRUNDFOS ci w tym pomoże. Ścisła współpraca z instalatorami, wsparcie rozwoju ich biznesu, ułatwienie pracy z pompami i pakiet korzyści dla instalatorów – to główne cele, które przyświecają firmie Grundfos

Grundfos dla Instalatorów to program opracowany specjalnie dla tej grupy
zawodowej. Komunikacja z instalatorami odbywa się głównie przez platformę internetową dostępną pod adresem grundfos.pl/instalator. Na stronie umieszczane są treści, które ułatwiają instalatorowi pracę z pompami. Znaleźć tam można między innymi:

  • Przydatne aplikacje na telefon
  • Szkoleniowe filmy wideo (także w Ecademy)
  • Porady i wskazówki biznesowe (np. Moja firma w Google)
  • Harmonogram spotkań z Grundfos (szkolenia, śniadania, wydarzenia)
  • Program nagrodowy Win&Earn

Zamieniaj pompy na nagrody

Win&Earn to forma podziękowania za zaufanie jakim instalator darzy technologię Grundfos, kupuje i montuje pompy Grundfos. Za każdym razem, gdy instalator kupuje pompę z naklejką Win&Earn otrzymuje punkty, które wymienia na nagrody – bony podarunkowe do serwisu Amazon lub Sportyfied. Zaletą jest to, że z programu nagrodowego Win&Earn można korzystać na dwa sposoby: za pomocą komputera na stronie internetowej grundfos.pl/instalator lub aplikacji mobilnej GO Install.  

Dziękujemy za zaangażowanie

Grundfos, od września 2018r. wprowadził modyfikację tego programu wynagradzając instalatorom zaangażowanie osobiste, czyli czas poświęcony na udział w szkoleniach internetowych (Ecademy) oraz w spotkaniach osobistych tj. w szkoleniach i wydarzeniach organizowanych przez Grundfos.  

Sezonowo podwajamy korzyści

Już we wrześniu oraz w październiku kupujący instalatorzy zyskują 2 x więcej. W tym okresie Grundfos prowadzi intensywną kampanię informacyjną oraz kampanię bonusową na pompy z typoszeregu ALPHA i Comfort. Oprócz okresowych promocji, na uczestników programu czekają także inne atrakcje takie, jak np. kalendarz adwentowy, konkursy i premie za aktywne korzystanie z programu dla nowych członków.  

Dołącz do Win&Earn