Wiadomości 19 wrz
Smay
VIII edycja Ogólnopolskich Dni Zintegrowanych Systemów Bezpieczeństwa Pożarowego

fot. SMAY

23 i 24 października 2019 roku w Hotelu Windsor w Jachrance będzie miało miejsce ważne wydarzenie branżowe: VIII edycja Ogólnopolskich Dni Zintegrowanych Systemów Bezpieczeństwa Pożarowego – Schrack Seconet i Partnerzy.

Konferencja Schrack już na stałe wpisała się do kalendarza kluczowych wydarzeń branżowych. SMAY specjalnie dla Państwa przygotował wiele nowości i merytorycznej wiedzy w formie ekspozycji, warsztatów, prezentacji i case studies. Odwiedzając naszą strefę wystawienniczą, poznają Państwo najskuteczniejsze instalacje, zabezpieczenia i systemy przeciwpożarowe.

Udział w wydarzeniu daje możliwość bezpośredniego kontaktu z polskimi i światowymi liderami branży oraz uznanymi specjalistami. Rzeczoznawcy, przedstawiciele laboratoriów badawczych oraz eksperci do spraw oceny ryzyka przyjrzą się działaniu urządzeń oraz ocenią skuteczność stosowanych technologii i rozwiązań organizacyjnych, a także wpływ na skuteczność i bezpieczeństwo ewakuacji.

Zapraszamy na nasze prelekcje:

• Scenariusz uruchomienia rewersyjnego układu nadciśnieniowego w ewakuacyjnej klatce schodowej budynku wysokościowego. Ustalenie kierunku pracy układu rewersyjnego w zależności od różnicy temperatur wewnętrznej i zewnętrznej.

• Automatyka sterująca i zasilająca w systemach wentylacji pożarowej oddymiającej stosowanej jako wspieranie ewakuacji w obiektach typu: garaże podziemne, obiekty wielkokubaturowe, klatki schodowe. Aspekty formalno-prawne, typy i rodzaje, zasada i sposób działania.

• Automatyka sterująca i zasilająca w systemach zapobiegania przed zadymieniem w ewakuacyjnych klatkach schodowych budynków średniowysokich, wysokich i wysokościowych. Aspekty formalno-prawne, typy i rodzaje, zasada i sposób działania.

Zamknij Kup klimatyzator z instalacjąw Twoim mieście Kup klimatyzator z instalacją w Twoim mieście