Wiadomości 16 maj
Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe w Krakowie

fot. Caleffi

Caleffi Hydronic Solutions promuje zdrowy styl życia oraz inwestuje w odnawialne źródła energii. Podchodzi z szacunkiem do zasobów, z których korzysta, zarówno w zakresie wykorzystywanych w procesie produkcji surowców, jak i energii niezbędnej do ich powstania i dystrybucji, w sposób możliwie oszczędny i świadomy.

Korzystając z okazji odbywających się w Krakowie inauguracyjnych, prestiżowych zawodów kolarskich Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe. Firma Caleffi zorganizowała spotkanie integracyjne dla swoich pracowników.

12 maja, na krakowskich Błoniach pojawiło się mnóstwo miłośników kolarstwa, zawody uroczyście otworzył Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski. Imprezie głównej na trasie Grand Fondo (89 km) towarzyszyła Parada Rodzinna oraz możliwość wzięcia udziału w wyścigu na krótszych dystansach. Zawodnicy Caleffi Poland, na trasie wyścigu, zaprezentowali się z ambitnej strony i szczęśliwie wszyscy ukończyli wybrany dystans.

Caleffi na całym świecie nie szczędzi wysiłków i środków na zachęcanie swoich pracowników i ich rodziny do aktywnych form spędzania czasu wolnego. Rower jako alternatywne, czyste źródło transportu, doskonale wpisuje się w jej misję, zwłaszcza tu, w Krakowie mieście, które toczy walkę z zanieczyszczeniem powietrza. Zachęcamy wszystkich do aktywnego włączenia się w podobne działalności proekologiczne.

Caleffi

Caleffi https://www.caleffi.com/poland/pl

Firma Caleffi to europejski lider w zakresie produkcji najwyższej jakości armatury regulującej i pomiarowej wykorzystywanej do zastosowań domowych i przemysłowych w sektorze ogrzewania, klimatyzacji, instalacji sanitarnych oraz odnawialnych źródeł energii.
gift