Wiadomości 16 lip 2021
Ventia
VENTIA uruchamia swoją Platformę B2B – wybierz nowy komfort zakupów

Firma Ventia, generalny dystrybutor rekuperatorów i central wentylacyjnych Komfovent, klimatyzatorów AlpicAir oraz akcesoriów i produktów HVAC marki HAVACO, uruchomiła swoją pierwszą Platformę sprzedażową B2B.

b2b.ventia.pl

„Platforma B2B VENTIA, to naturalny kolejny krok na drodze rozwoju naszej firmy. To na co zwracali nam uwagę nasi klienci to, że często pracują z komputerem – przygotowują oferty, robią wyceny czy zamawiają towar, poza godzinami naszej pracy, w czasie których oni są akurat na montażach. Dlatego postanowiliśmy udostępnić im nowe narzędzie, dzięki któremu będą mieli dostęp do naszych produktów w sposób komfortowy i wygodny z dowolnego miejsca, urządzenia i o dowolnej porze. Co ważne każdy nasz klient widzi na bieżąco swój limit kredytowy, ma całą historię swoich zakupów w VENTIA oraz ma dostęp do na bieżąco aktualizowanych stanów magazynowych”

Tomasz Osuchowski

Kierownik Marketingu

Platforma B2B VENTIA to:

Dlaczego warto korzystać z Platformy B2B VENTIA?

 

Co zrobić aby mieć dostęp do Platformy B2B Ventia i zobaczyć jak proste i intuicyjne jest korzystanie z niej na co dzień wejdź na https://b2b.ventia.pl

Tagi: Ventia b2b