Wiadomości 24 lut 2021
Ventia
Ventia - podcast na miarę XXI wieku

Firma Ventia wielokrotnie udowodniła nam, jak niesamowicie szybko reaguje i adaptuje się do nowych realiów, z którymi przyszło nam się mierzyć. Dotyczy to zarówno innowacji w ofercie produktowej, czy chociażby w systemie szkoleń, które przeobraziły się w formę zdalnych webinarów. Wszystkie działania opierają się na przemyślanej komunikacji marketingowej wykorzystującej zaawansowaną technologię oraz nowoczesne narzędzia komunikacji.

eAkademia Ventia - Podcast  "Wilgotność w domach jednorodzinnych"  

24 lutego 2021 mieliśmy przyjemność uczestniczyć w pierwszym podcastcie Ventia, który emitowany był na żywo na platformie You Tube. Dla niewtajemniczonych zaznaczamy, że zgodnie z definicją „podcast” to rodzaj audycji internetowej, która jest zazwyczaj regularnie publikowana. Nazwa z kolei wzięła się z połączenia słów iPod – odtwarzacz muzyczny firmy Apple i broadcast (z ang. „transmisja, przekaz”).

Podcast rozpoczęło mocne intro w towarzystwie energicznej muzyki - prawdziwy efekt WOW.

Dużym plusem audycji był fakt, że prowadzący szkolenie Pan Tomasz i Pan Adrian byli cały czas widoczni na ekranie, co znacznie zwiększyło interaktywność transmisji. 

Podcast dotyczył bardzo często poruszanego tematu, czyli   -  "Wilgotność w domach jednorodzinnych" 

W trakcie szkolenia prowadzący poruszali najważniejsze kwestie, takie jak: 

  • Wilgotność powietrza, czym jest? 
  • Wpływ wilgotności powietrza na samopoczucie oraz sam budynek.
  • Rodzaj odzysku ciepła a wilgotność powietrza.
  • Omówienie ankiety dotyczącej wilgotności powietrza.

Prezentacja przygotowana na najwyższym poziomie merytorycznym i wizualnym, który sprawia, że oglądanie podcastu to była czysta przyjemność. Wszystkie informacje przekazane w ciekawej formie, popartej rzetelnie przygotowanymi badaniami i analizami.

Gratulujemy firmie Ventia, ale przede wszystkim prowadzącym i czekamy na więcej!