Wiadomości 31 paź
Thremo King
TT-Thermo King na targach TRANSEXPO 2018

Firma TT-Thermo King po raz kolejny była obecna na XIV Międzynarodowych Targach Transportu Zbiorowego TRANSEXPO, które odbywały się w Kielcach w dniach 23-25 października br. Jest to jedno z największych wydarzeń w branży transportu zbiorowego w Europie Środkowo-Wschodniej.

Przyszłość transportu pasażerskiego musi być zgodna z zasadami zrównoważonego rozwoju, stąd dynamiczny rozwój nowoczesnych technologii bazujących na rozmaitych formach „czystej” energii. Coraz bardziej pożądane są autobusy hybrydowe i elektryczne, które są odpowiedzią na rosnące natężenie ruchu, zanieczyszczenie powietrza czy nadmierny hałas. Również oferta Thermo King wpasowuje się w najnowsze trendy i oczekiwania branży komunikacyjnej.

Na tegorocznym TRANSEXPO przedstawiliśmy po raz pierwszy elektryczny klimatyzator Athenia™ E-700H, wyposażony w pompę ciepła. To nowatorskie rozwiązanie, opracowane z myślą o autobusach elektrycznych i trolejbusach, stanowi najbardziej wydajny i energooszczędny sposób na zapewnienie chłodzenia lub ogrzewania, a to dzięki zastosowanemu w nich odwracalnemu obiegowi czynnika chłodniczego.

Liczymy na to, że nowy produkt Thermo King spotka się z zainteresowaniem, zarówno producentów autobusów, użytkowników końcowych (najbardziej zainteresowanych oszczędnością kosztów eksploatowanych przez nich pojazdów), jak i ośrodków badawczo-rozwojowych specjalizujących się w opracowywaniu nowych, przyjaznych środowisku i pasażerom, ekonomicznych i innowacyjnych rozwiązań.

Thremo King

gift