Wiadomości 6 lut
Ventia
To już fakt! Od lutego 2019 Ventia Sp. z o.o.  została wyłącznym dystrybutorem  ALPICAIR na Polskę.

To ważny krok w naszej współpracy z ALPICAIR, który pozwoli nam na jeszcze większe zaangażowanie w promocję i sprzedaż tej marki w Polsce. Wyłączność oznacza pełną odpowiedzialność za jakość produktów na naszym rynku oraz możliwość zaoferowania naszym klientom najlepszych możliwych warunków handlowych i pełnego portfolio produktów. To sprzęt dobrze sprawdzony i funkcjonujący od wielu lat w podobnych do naszych warunkach klimatycznych. Są to urządzenia bardzo dobre jakościowo w przystępnych cenach – mówi Tomasz Osuchowski Kierownik Marketingu w Ventia.

ALPICAIR to renomowana marka urządzeń klimatyzacyjnych, która cieszy się wyjątkową popularnością, w szczególności w krajach nadbałtyckich. Urządzenia ALPICAIR sprawują się znakomicie w naszych warunkach klimatycznych tj. w strefie klimatu umiarkowanego.  Urządzenia klimatyzacyjne ALPICAIR to optymalny kompromis wysokiej jakości i konkurencyjnej ceny. 

ALPICAIR to nie tylko klimatyzatory ścienne (RAC), to również urządzenia komercyjne (CAC): kasetonowe, przypodłogowe-sufitowe oraz kanałowe, systemy MULTI oraz rozwiązania VRF certyfikowane przez Eurovent. Bardzo ważną częścią portfolio marki są również agregaty skraplające do central wentylacyjnych.

 

Poznaj pełną gamę urządzeń ALPICAIR