Wiadomości 11 gru
SBS
Targi Grupy SBS 2019

fot. Grupa SBS

Targi Grupy SBS w 2019 roku to wydarzenie na którym spotka się cała instalacyjna Polska. Jesteśmy na to przygotowani i z radością wyczekujemy 25 i 26 kwietnia! Na targach czekać na państwa będzie jak zwykle wiele atrakcji i wielu nowych dostawców.

Oprócz marek z którymi stale współpracujemy podczas 7. edycji targów spotkamy kilku nowych dostawców, z którymi niedawno nawiązaliśmy współpracę. Będą to między innymi: CALEFFI Hydronic Solutions, ENBRA, FireAngel, FOX Fittings, Judo Uzdatnianie wody, czy Viadrus. Lista ta jednak jeszcze ulegnie poszerzeniu! 

Polecane Przez Polskich Instalatorów

Targi Grupy SBS w Strykowie będą ważne jeszcze z jednego powodu. To właśnie tam będzie miał miejsce finał pierwszej edycji plebiscytu Polecane Przez Polskich Instalatorów, którego Organizatorem jest Ogólnopolskie Stowarzyszenie Firm Instalacyjnych i Serwisowych OSFIS. Grupa SBS jest Partnerem Strategicznym tego wydarzenia, a nasz „Magazyn Grupy SBS” będzie stałym nośnikiem informacji o tej akcji. 

Akcja autokarowa

Jak zawsze zapraszamy Państwa również do udziału w Akcji Autokarowej z Hurtowniami Partnerskimi Grupy SBS. Instalatorów zainteresowanych przyjazdem z hurtowniami prosimy o bezpośrednie kontaktowanie się z ich przedstawicielami. Pełną listę wszystkich hurtowni znajdą Państwo na naszej stronie www pod linkiem: https://www.grupa‑sbs.pl/hurtownie. Jeśli chcą Państwo być na bieżąco z tym co dziać się będzie na Targach Grupy SBS w Strykowie w dniach 25 – 26 kwietnia 2019 zapraszamy na naszą stronę: https://www.grupa-sbs.pl/targi   – tam informujemy o wszystkim, co związane z wydarzeniem.

Dlaczego warto przyjechać na targi Grupy SBS?

  • Dwa dni targowe 25 i 26.04.2019
  • Ponad 100 wystawców z branży instalacyjno-sanitarno-grzewczej i sieci zewnętrznych
  • Wszystkie nowości produktowe zebrane w jednym miejscu
  • Około 3500 targowych gości
  • Przestrzeń fachowych rozmów i wymiany informacji techniczno-handlowych pomiędzy instalatorami, pracownikami hurtowni, projektantami i przedstawicielami szkół oraz uczelni technicznych.
  • Strefa gastronomiczna - bezpłatny poczęstunek grillowy dla wszystkich targowych gości
  • Konkursy targowe - organizowane przez SBS i pozostałych wystawców
  • Akcja Autokarowoa - zapewnienie bezpłatnego dojazdu busami i autobusami dla wszystkich osób współpracujących z Hurtowaniami Grupy SBS
gift