Wiadomości 20 lut
Targi branży sportowej i rekreacyjnej - nowości w budownictwie rekreacyjnym

fot. budma.pl

Przed nami kolejna edycja Targów Branży Sportowej i Rekreacyjnej, które odbędą się 21-23 lutego 2019 r. w Poznaniu. Zapraszamy architektów, projektantów, inwestorów, deweloperów, głównych wykonawców do zapoznania się z rozwiązaniami, które uatrakcyjnią realizowane obiekty.

Targi Sport Invest są odpowiedzią na rosnący trend rozwijania infrastruktury ośrodków wypoczynkowych, tworzenia stref rekreacyjnych w przestrzeniach publicznych i atrakcyjnych placów zabaw w placówkach edukacyjnych, a nawet punktach gastronomicznych czy usługowych. Podczas najbliższej edycji Targów Branży Sportowej i Rekreacyjnej SPORT INVEST zaprezentowane zostaną najnowsze propozycje firm oferujących nowoczesne i zróżnicowane stylistycznie place zabaw, baseny i technikę basenową oraz bezpieczne nawierzchnie do stref rekreacyjnych. Dla architektów, architektów wnętrz, projektantów zieleni kontakty z wystawcami Targów Sport Invest i zapoznanie się z nowościami tej branży będą również niezwykle cenną inspiracją, która pozwoli na przygotowania i zaoferowanie inwestorom ciekawych rozwiązań i aranżacji.

Targi SPORT INVEST skierowane są także do właścicieli hoteli, pensjonatów i ośrodków wypoczynkowych, zainteresowanych budową bądź modernizacją atrakcji sportowo – rekreacyjnych, ale też organów i przedsiębiorców prowadzących placówki edukacyjne. Rozwijanie infrastruktury, która wzbogaci ofertę i podniesie standard ośrodka wypoczynkowego, hotelu, szkoły, przedszkola czy żłobka pozwoli ich właścicielom zbudować przewagę konkurencyjną oraz pozyskać zaufanie i zadowolenie gości, a tym samym zrobić dobry biznes. To również odpowiednie wydarzenie dla przedstawicieli jednostek samorządowych, firm deweloperskich i generalnych wykonawców – siłownie zewnętrzne, place zabaw i strefy rekreacyjne w znaczący sposób podnoszą wartość oferowanych mieszkań czy domów.

Targi Sport Invest doskonale uzupełniają ekspozycję Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Gardenia i Targów Specials Days, prezentując łącznie kompleksową ofertę dla inwestorów, właścicieli, zarządców nieruchomości, projektantów, architektów zajmujących się wyposażaniem i projektowaniem zieleni, stref rekreacyjnych, obiektów sportowych, handlowych i turystycznych.